VASER ліпосакція: що це таке, особливості проведення операції

Дізнайтеся, що таке VASER ліпосакція: наскільки вона ефективна в боротьбі з ожирінням, етапи проведення, реабілітація та можливі ускладнення. Зважте всі за і проти перед прийняттям рішення. Sound Surgical Technologies LLC (скорочена назва SST) — американська компанія, яка працює над ультразвуковими технологіями в області естетичної хірургії та створює для них спеціальне обладнання.

Дізнайтеся, що таке VASER ліпосакція: наскільки вона ефективна в боротьбі з ожирінням, етапи проведення, реабілітація та можливі ускладнення. Зважте всі за і проти перед прийняттям рішення.

Sound Surgical Technologies LLC (скорочена назва SST) — американська компанія, яка працює над ультразвуковими технологіями в області естетичної хірургії та створює для них спеціальне обладнання. Почала свою діяльність у 1998 році і вже в березні 2001 здивувала світ своїм першим відкриттям — VASER Lipo®. Дана методика малоінвазивної ліпосакції отримала неймовірну популярність в США і країнах Західної Європи. Порівняно нещодавно вона стала практикуватися і в Росії і вже завоювала армію шанувальників як серед жінок, так і серед чоловіків.

На сьогоднішній день VASER ліпосакція для різних ділянок тіла значиться в прайсах багатьох салонів естетичної медицини. Але, перш ніж вирушати на корекцію фігури таким способом, бажано з’ясувати, що це таке і чи підходить вам взагалі ця процедура.

Дивіться також  Чищення печінки за Моріцу: рекомендації, як проводиться процедура