Видалення розтяжок лазером: корекція лазерної шліфуванням

Розтяжки (стрії) – проблем, яка турбує багатьох жінок. Вони завдають серйозний психологічний дискомфорт, заважають носити відкритий одяг і насолоджуватися життям. Боротися з цією проблемою досить складно. Багато втомлюються від не дуже ефективних народних засобів і звертаються за допомогою до фахівців. Найбільш результативним і безпечним методом на сьогодні вважається видалення розтяжок лазером. Незважаючи на те, що процедура в багатьох випадках не дозволяє видалити розтяжки повністю, особливо якщо вони застарілі, але шкіра завжди стає краще, і виглядають стрії значно менш помітно. Перш ніж зважитися на процедуру, потрібно оцінити її плюси і мінуси, вивчити протипоказання та результати, які вона обіцяє.

Чому з’являються розтяжки?

Розтяжки або стриї є своєрідними атрофічними змінами шкіри. Представляють вони собою вузькі хвилясті смужки, колір яких може бути як білим, так і насиченим червоно-фіолетовим. З’являються вони в тих зонах, де шкіра максимально розтягується. Зазвичай це живіт, стегна, сідниці, груди. Фізичних незручностей стрії не заподіюють, але виглядають вони досить неестетично.

Розтяжки – наслідок мікротравм підшкірної клітковини. Якщо шкіра перерастягивается, дерма розривається, рвуться дрібні судини, пошкоджуються волокна еластину і колагену. Цілісність зовнішнього шару шкіри при цьому не змінюється, але нижче утворюються своєрідні провали, де поступово формуються атрофічні рубці.

Одна з основних причин розтяжок – спадкова схильність і гормональний дисбаланс. Досить часто вони з’являються у жінок після пологів, а також у тих, хто швидко набирає або скидає вагу. Стикаються ними і спортсмени, набираючи м’язову масу. Причини можуть бути і більш глибокими, і критися в певних проблемах зі здоров’ям.

Мало яка жінка зможе змиритися з тим, що ці негарні смужки з’явилися на її тілі. Тоді можна вдатися до сучасних розробок косметологічної індустрії і прибрати розтяжки лазером. Розглянемо, що ж являє собою дана методика.

Дивіться також  Настойка для схуднення: правила вживання і рецепти