Як правильно харчуватися, щоб прибрати живіт і боки

У питанні боротьби із зайвими жировими відкладеннями в області живота і талії чималу роль грає фізична активність, спрямована на спалювання жирів і на тонус м’язів живота. Але не менша, а може навіть і більша значимість при цьому відведена правильному харчуванню. Сидіти на дієтах, особливо на екстремальних короткострокових, зовсім не обов’язково і навіть небезпечно. Тут важливо саме правильне і збалансоване харчування. Як правильно харчуватися, щоб прибрати живіт? Розглянемо основні постулати здорового раціону.

Причини появи жиру в області живота

Спочатку потрібно розібратися в тому, чому може виникати зайвий жир в області живота. Основні причини цього такі:

  • Неправильне харчування. Це може бути відсутність режиму харчування, а саме дуже рідкісне і рясне вживання їжі, переїдання, відсутність сніданку. Також не дивуйтеся жиру на животі, якщо ви постійно зловживаєте простими вуглеводами, жирною, смаженою і іншими продуктами, які шкідливі для фігури. Ще серйозно шкодять вашій фізичній формі шкідливі перекушування на ходу.
  • Відсутність фізичної активності і малорухливий спосіб життя. В цьому випадку організм не встигає спалити з’їдене, а м’язи атрофуються, що впливає на фігуру.
  • Брак сну і відновлення, постійні стреси.

Всі ці причини пов’язані між собою, і навіть тільки одна з них може призвести до наявності зайвої ваги. Також в цьому питанні може грати роль спадковий фактор і наявність певних проблем зі здоров’ям. В останньому випадку потрібно проконсультуватися з фахівцем, ну а в усіх інших перше, з чого ви повинні почати – це правильне харчування, щоб прибрати живіт і поліпшити фігуру в цілому.

Дивіться також  Фейскультура Тетяни Чекаловой: відео вправи для шиї та обличчя