Як прибрати складки на спині: вправи для занять в домашніх умовах

Некрасиві складки на спині псують фігуру і провокують комплекси, особливо у жінок. Згортаючись валиками, вони неестетично видніються під одягом і бюстгальтером, заважаючи носити відкритий і обтягуючі. У питанні про те, як прибрати жирові складки на спині, необхідний комплексний підхід. Але перш за все, потрібно розібратися з тим, чому цей недолік з’явився.

Причини появи складок на спині

Спина – це область, в якій жир сам по собі відкладатися не схильний, бо основна причина складок – це зайва вага, при якому відкладення розподіляються по всьому тілу. Ну а причини зайвої ваги, власне, очевидні, і більшість з них належить до єдиної групи, іменованої «неправильний спосіб життя». Це і незбалансоване харчування й недолік активності, і наявність шкідливих звичок і так далі.

До зайвих відкладень в області спини і боків призводить сидяча робота. При нестачі активності м’язи втрачають тонус, і спина стає одним з тих місць, де активно відкладається жир. Це особливо актуально для дівчат з типом фігури «яблуко», які в принципі схильні до накопичення усього зайвого у верхній частині тіла.

Один з моментів щодо складок на спині полягає в тому, що вони утворюються повільно, і цим і підступні. Ззаду ми бачимо себе нечасто, і невеликі зміни просто не помічаємо. І в один прекрасний момент можна жахнутися, побачивши у себе на спині некрасиві валики. Проте є і приємна новина: коли ми худнемо, спина – одне з перших місць, з яких йде жир. Важливо тільки знати, як позбутися складок на спині, а для цього потрібен комплексний підхід, що поєднує дієту і фізичну активність.

Дивіться також  За скільки можна накачати прес час, який знадобиться для результату