Вправи з рушником для живота: прибрати зайве з допомогою валика по японській методиці

Багато людей хочуть позбутися від зайвих відкладень в районі живота, а паралельно вирівняти поставу, оскільки остання часто псується саме через наявність зайвої ваги. Звичайно, тут не обійтися без фізичної активності та корекції раціону. Але також існують додаткові методи, які допомагають поліпшити ефективність основних заходів і скорегувати зовнішній вигляд живота без особливих зусиль. Вельми оригінальний японський метод дозволяє прибрати живіт за допомогою рушника. Це неймовірно просто, доступно в домашніх умовах, і до того ж дуже ефективно.

Трохи історії

Японці з давніх часів відомі своїм нетривіальним підходом до питань краси і здоров’я. І сьогодні саме Японія є лідером в області розробки і впровадження різноманітних способів догляду за собою, харчування, збереження здоров’я.

Японський фахівець Фукуцудзи винайшов інноваційну методику для загального оздоровлення організму, суть якої в використанні валика з рушники. Коли пацієнт лежить на спині, цей валик поміщається йому під поперек, що дозволяє витягти і зміцнити хребет.

Спочатку ця технологія використовувалася тільки для оздоровлення хребта. Але з часом виявилося, що поряд з поліпшенням постави у цього методу є такий приємний «побічний ефект», як зменшення жирового прошарку на животі. І тепер японський метод, що допомагає прибрати живіт за допомогою рушники, популярний у всьому світі.

Дивіться також  Як прибрати складки на спині: вправи для занять в домашніх умовах