Вправи з рушником для живота: прибрати зайве з допомогою валика по японській методиці

Багато людей хочуть позбутися від зайвих відкладень в районі живота, а паралельно вирівняти поставу, оскільки остання часто псується саме через наявність зайвої ваги. Звичайно, тут не обійтися без фізичної активності та корекції раціону. Але також існують додаткові методи, які допомагають поліпшити ефективність основних заходів і скорегувати зовнішній вигляд живота без особливих зусиль. Вельми оригінальний японський метод дозволяє прибрати живіт за допомогою рушника. Це неймовірно просто, доступно в домашніх умовах, і до того ж дуже ефективно.

Трохи історії

Японці з давніх часів відомі своїм нетривіальним підходом до питань краси і здоров’я. І сьогодні саме Японія є лідером в області розробки і впровадження різноманітних способів догляду за собою, харчування, збереження здоров’я.

Японський фахівець Фукуцудзи винайшов інноваційну методику для загального оздоровлення організму, суть якої в використанні валика з рушники. Коли пацієнт лежить на спині, цей валик поміщається йому під поперек, що дозволяє витягти і зміцнити хребет.

Спочатку ця технологія використовувалася тільки для оздоровлення хребта. Але з часом виявилося, що поряд з поліпшенням постави у цього методу є такий приємний «побічний ефект», як зменшення жирового прошарку на животі. І тепер японський метод, що допомагає прибрати живіт за допомогою рушники, популярний у всьому світі.

Принцип дії

Більшість з нас працює на сидячих роботах і рухаються недостатньо. Це провокує порушення постави. Протягом тривалого часу хребет знаходиться в зігнутому стані, що для нього неприродно, плечі горбятся. Це значно збільшує навантаження на поперек, а на нижній хребетний відділ при цьому постійно тисне діафрагма. Все це призводить до того, що органи черевної порожнини стискуються, займають неправильне положення і ніби випирають. Звідси і те, що проблема випираючого живота турбує не тільки повних, але і цілком струнких в цілому людей. Людина може худнути, скільки завгодно, качати прес, а живіт все одно не йде.

Дивіться також  Вправи для пружних сідниць - кращий комплекс для пружності сідниць

Вправи з рушником для живота дозволяють органам повернутися в нормальне положення і почати збалансовано працювати. Метод налагоджує функціональність всього організму, допомагає поліпшити обмінні процеси, таким чином благотворно впливаючи на зменшення обсягів живота і талії.

Яких результатів можна очікувати?

Багато читають відгуки, намагаючись зрозуміти, чи дійсно рушник прибере відвислий живіт. І вони дійсно підтверджують ефективність. Однак врахуйте, що перші результати будуть помітні не раніше, ніж через місяць регулярного виконання вправ. Процедуру треба повторювати щодня. Рушник для схуднення живота може подарувати вам наступні результати:

 • витягування хребта;
 • розслаблення м’язів спини;
 • корекція постави;
 • поліпшення функціонування внутрішніх органів;
 • схуднення в області живота — можна позбутися приблизно від 10 см зайвого об’єму.

Краще всього виконувати вправи ввечері, коли під впливом сили тяжкості і після сидячого робочого дня хребет ніби спресовується на кілька сантиметрів.

Результати будуть видні не відразу, тому не турбуйтеся, якщо їх поки немає. Для виявлення їх потрібно періодично вимірювати окружність талії сантиметровою стрічкою. Чим довше ви будете продовжувати заняття, тим більш явні результати будете бачити. Однак пам’ятайте, що кожен з нас володіє індивідуальними особливостями організму, і не потрібно порівнювати свої результати з результатами когось іншого.

Як прибрати живіт за допомогою рушники: вправи

 

Перейдемо до того, як прибрати живіт за допомогою рушники по японській методиці. По суті, тут немає нічого складного, але дуже важливо правильно покласти валик під спину. Послідовність дій повинна бути наступною:

 • Візьміть досить об’ємне рушник довжиною приблизно 1,5 метра. Поверніть його в максимально щільний валик. Отриманий циліндр якісно обмотайте і закріпіть мотузкою або канатиком. Валик повинен мати довжину близько 40 см і діаметр 10-15 см. Якщо вага людини досить великий, то і розміри валика повинні бути більше. Крім того, при наявності тих чи інших проблем зі спиною не можна скручувати валик надмірно туго. Якщо у вас немає великого рушники, можна взяти два маленьких і скрутити їх разом.
 • Сядьте на розстелений на підлозі килимок або будь-яку іншу поверхню, яка повинна бути рівною і твердою. Виконувати вправи в ліжку не можна.
 • Розташувати валик потрібно за сідницями. Притисніть його і тримайте руками. Потрібно зігнути Ноги в колінах, ступні міцно вжать в підлогу.
 • Тепер потрібно повільно і плавно опуститися на спину. Важливо, щоб валик розташовувався над попереком безпосередньо під пупком. Для визначення правильності розташування намацайте пупок пальцями і проведіть руками по боках вниз, потім при необхідності скорегуйте рушник.
 • Далі потрібно акуратно розпрямити ноги. Великі їх з’єднайте пальці разом, п’ятки розсуньте максимально широко. Позицію такий «клишоногості» потрібно зберегти на весь час виконання вправи. Можна схрещувати пальці між собою, утримувати один іншим.
 • Руки повинні тягнутися від голови вгору. Долоні покладіть на підлогу, з’єднуючи мізинці.
 • Утримуйте таку позицію прикладом п’ять хвилин. Це досить складно. При цьому важливо, щоб пальці рук і ніг постійно стосувалися один одного. Прийнявши позицію, розслабтеся і сфокусуйтеся на своїх відчуттях.
 • Після потрібно акуратно сповзти з рушники в бік. Не поспішайте схоплюватися. Полежіть приблизно хвилину, потім сядьте, а ще через хвилину підніміться на ноги.
Дивіться також  Як схуднути без дієти і прибрати живіт - поради та правила

Можливо, відразу і не вийде зробити все так, як потрібно, але необхідно продовжувати. Коли хребет почне вирівнюватися, ви можете відчувати певний дискомфорт. Для початку буде достатньо протриматися в необхідному положенні хоча б хвилину. З часом у вас вийде виконувати вправи для схуднення живота рушником протягом необхідних п’яти хвилин.

Якщо ви робите все правильно, то скелет починає брати своє природне становище, а живіт ніби втягується.

Протягом перших тижнів занять обхват талії може то зменшуватися, то повертатися до попередніх показників. Але якщо ви будете займатися регулярно, з часом параметри залишаться такими, як ви хочете.

Протипоказання

Врахуйте, що вправа з рушником для плоского живота, оскільки воно може бути віднесено до лікувальною методикою, дозволяється виконувати не всім. Варто враховувати ряд протипоказань і заходів обережності:

 • Не можна виконувати вправи при захворюваннях хребта, грижі міжхребцевих дисків.
 • Також серед протипоказань загострення будь-яких хронічних захворювань.
 • Лягайте і піднімайтеся плавно і обережно, без різких рухів.
 • Згодом, звикнувши до позі, можете збільшити розмір рушники.
 • Не робіть вправу довше покладених п’яти хвилин, оскільки це може заподіяти шкоду попереку.

Щоб максимально ефективно прибрати живіт за допомогою валика з рушники, дотримуйтеся також наступних рекомендацій:

 • Роблячи вправу в перший раз, попросіть когось допомогти вам, перевірити правильне розташування валика і при необхідності скорегувати його, допомогти піднятися.
 • У вас перед очима обов’язково повинні бути годинник, щоб ви могли стежити за часом, не виходячи з пози.

Дана методика дозволяє поліпшити контури тіла, відновити правильне положення хребта. Спина завдяки їй стане прямою, талія – більш вузькою. Ця вправа чудово розслабляє м’язи, але врахуйте, що воно не зміцнює їх. Тому не варто сподіватися тільки на нього, особливо якщо у вас досить багато зайвої ваги. Не обійтися без фізичної активності, спрямованої на спалювання жирів, а також вправ на прес. Крім того, важливо скорегувати харчування – якщо ви їсте багато шкідливої їжі, сподіватися на те, що п’ять хвилин з рушником нейтралізують всі негативні наслідки цього, просто немає сенсу.

Дивіться також  Розтяжка для початківців в домашніх умовах: вправи на фото і відео

Пропонуємо подивитися відео на тему японської методики корекції живота.

Корисне відео про японському методі корекції живота