Вправи для сідниць і стегон для зменшення обсягу: фото, відео

Красиві ноги і сідниці – мрія всіх жінок. Хтось хоче, щоб вони були стрункішими, хтось- щоб були більш пружними. А в ідеалі всі ми хочемо мати стрункими і підтягнутими стегнами і сідницями, які будуть привертати захоплені погляди чоловіків і заздрісні погляди жінок, і радувати нас самих. Цього можна легко досягти, якщо подбати про правильне харчування, а також регулярно вдаватися до фізичної активності. Існують ефективні вправи для сідниць і стегон, які спрямовані на корекцію цих областей. Виконуючи їх регулярно, вже скоро ви помітите явні зміни на краще.

Про анатомію м’язів сідниць і стегон і про користь вправ для них

М’язи сідниць складаються з трьох м’язових груп: великий, середньої і малої. Сідниці забезпечують розгинання або розгортання стегна. Якщо ж у роботу включені м’язи стегон, ви можете розгинати тіло з похилого положення. Вони також допомагають при нахилах корпусу в бік. М’язи стегон також складаються з багатьох інших м’язів.

Якщо сідничні м’язи нерозвинені, то і самі сідниці дуже слабкі. Нерозвинені вони у тих, хто трудиться на сидячій роботі і не займається спортом. Сідниці потрібно качати разом з м’язами стегон – це стимулює організм до зростання, дозволяє забезпечити рівномірне навантаження і повноцінний результат.

А чим корисний комплекс вправ для стегон і сідниць? Крім естетичних змін, які ви помітите, регулярно виконуючи їх. Ви зможете позбутися від зайвих жирових відкладень, від целюліту, підтягнути в’ялі м’язи. Крім того сильні стегна і сідниці можуть легко впоратися з великими навантаженнями, це знижує ризики багатьох травм і захворювань. Також натреновані стегна забезпечують більш легкі пологи.

Дивіться також  Як прибрати обвислу шкіру на руках або підтягти її в домашніх умовах