Вправи для талії на зменшення обсягу

Тонка талія – мрія багатьох жінок, які не наділені таким щастям від природи. Саме вона формує дійсно жіночну і спокусливу фігуру, яка залучає представників протилежної статі. У той же час саме талія може страждати першою при неправильному харчуванні, відсутність фізичної активності, після пологів і так далі. Щоб сформувати красиву талію, потрібно переглянути свій раціон. Крім того, необхідна фізична активність. Добре, якщо у вас є можливість відвідувати тренажерний зал. Там ви можете виконувати вправи для зменшення талії із застосуванням відповідного обладнання, яке підвищить їх ефективність, і просто зможете краще мотивувати себе. Розглянемо, що ж потрібно зробити, щоб знайти ідеальну талію.

Особливості роботи з областю талії

Багато жінок роблять все, щоб скинути вагу, і через якийсь час з прикрістю помічає, що ніякого результату не видно. Одна з поширених помилок – це спрямування всіх сил на тренування м’язів преса. Безумовно, це важлива частина роботи над талією і животом, але вона не є єдиною. Якщо ви помічаєте, що вправи для зменшення об’єму талії не приносять користі, зверніть увагу і на інші чинники.

 • Постава, вірніше, м’язи спини. Спробуйте перед дзеркалом розпрямити плечі і випрямити хребет, і ви відмітите, що живіт втягується сам по собі. Тому потрібно постійно стежити за поставою. Дуже корисна для її грації йога, яка, здається, нічого спільного з навантаженням преса не має.
 • Внутрішні м’язи живота. Врахуйте, що живіт може вивалюватися не від того, що у вас слабкий прес, а з-за того, що м’язи не можуть утримати на місці внутрішні органи, і це створює неприємний ефект обвисання живота.
 • Кардіотренування. Не обмежуйтеся силовими вправами. Саме кардионагрузки допомагають спалити жир, тим самим позбавивши вас від ненависного животика і боків. Біг, стрибки на скакалці, велотренажер, еліптичний тренажер, степпер – все це ефективні вправи для зменшення талії теж.

Ідеальний варіант – кардіотренування натщесерце. Оскільки в організмі немає їжі, яку він може витрачати на це час, то йому не залишиться нічого, крім як брати енергію з жирових запасів. Саме це потрібно нам для схуднення.

Особливості тренування в тренажерному залі

Вправи для талії в тренажерному залі ефективні в плані того, що ви отримуєте доступ до багатьох тренажерів і снарядів, які роблять їх якісніше. Так, корисний тренажер для області живота – це римський стілець, який дозволяє пропрацювати м’язи преса більш глибоко, ніж прості скручування і підйоми.

Дивіться також  Кращі вправи, щоб накачати попу - накачування сідниць за правилами

Використовувати його досить просто. Потрібно сісти на римський стілець, зафіксувати ноги допомогою валиків, покласти руки на потилицю для стабілізації положення голови і запобігання надмірного напруження м’язів шиї. Тепер виконуйте плавні підйоми корпусу за рахунок тільки черевного преса – передня частина стегна при цьому задіюватися не має. Зробіть максимальна кількість підходів.

Крім тренажерів допомагають позбутися від усього зайвого і звичайні обтяження. Наприклад, вертикальні нахили з гантелями – хороша вправа для опрацювання необхідних нам м’язів. Вони в чомусь схожі з звичайної тягою, але амплітуда при цьому менше, оскільки основне навантаження отримує прес і спина, а не дельтовидні м’язи.

Вправи з фітболом для талії в тренажерному залі

Фітбол – великий гімнастичний м’яч, який є в кожному тренажерному залі, і з яким ви легко зможете зменшити талію вправами. Можна включити в програму наступні:

 • Нахили з м’ячем. Треба встати на коліна, взяти в руки м’яч і витягнути їх над головою. Потім нахиліть корпус і руки вправо, намагаючись тримати ноги і стегна так, щоб вони не рухалися. Те ж саме проробіть для іншої сторони.
 • Підйоми сідниць. Ляжте на спину, коліна зігніть під прямим кутом. Гомілки покладіть на фітбол. Відривайте від підлоги сідниці, намагаючись вигнутися рівною дугою. Потім повертайтеся у вихідне положення.
 • Місток на фітболі. Потрібно лягти на м’яч спиною, розставити ноги так, щоб вам було комфортно утримувати рівновагу. Руки за голову закиньте і зіпріться на підлогу. Тепер спробуйте привстать на фітболі, зробивши місток, і поверніться у вихідне положення.

Тренуючись з залі, не перестарайтеся з обтяженням. В іншому випадку ви зможете спровокувати сильний ріст м’язів преса, за рахунок чого талія тільки збільшиться. Крім того пам’ятайте, що ваші цілі багато в чому визначають характер тренування. Якщо ви займаєтеся для накачування м’язів – робіть менше повторень і в більш повільному темпі. Для спалювання жиру займайтеся активно, швидко і ритмічно, повторювати вправи намагайтеся максимальну кількість разів.

Спортивний диск для талії

Спортивний диск активно застосовували для схуднення ще в радянський час. І сьогодні можна використовувати його, причому як в тренажерному залі, так і в тому випадку, якщо ви вирішили виконувати вправи для зменшення талії в домашніх умовах. Базові кручення на ньому – це ще далеко не все, що можна виконувати. Багато крутять його не тільки ногами, але також і руками, інші використовують відразу два диска. Ось кілька вправ, які можна включити до тренування:

 • Протилежні скручування. Встаньте на диск, з двох сторін від себе поставте по стільцю спинками до себе. Руками зіпріться на спинки. Ноги і стегна обертайте в один бік, а тулуб і руки — в іншу. Потім те ж саме робіть в дзеркальному варіанті.
 • Сядьте на диск, зігніть ноги в колінах і покласти їх на підлогу. Перебираючи ногами, зробіть круговий розворот, а потім повторіть те ж саме в іншу сторону.
 • Диск помістіть між долонями. Активно стискайте його, одночасно виконуючи однією рукою рух за годинниковою стрілкою, а другий — проти. Потім напрямки рук треба поміняти.
Дивіться також  Як прибрати жир з живота і боків у жінок в домашніх умовах - вправи та поради

Обруч для схуднення талії

Якщо ви шукаєте спосіб, як зменшити талію в домашніх умовах вправами, придбайте хула-хуп. Його ж можна крутити і в тренажерному залі. Кручення його чудово допомагає боротися із зайвими жировими відкладеннями в районі талії. Новачкам краще починати з полегшеного варіанту. Він не настільки ефективний, зате допоможе освоїти техніку кручення обруча.

Займатися з масажним обручем складніше. Він більш важкий, тому більш ефективний, а кульки додатково забезпечують масажний ефект, тим самим покращуючи кровообіг і сприяючи схудненню.

Класичний варіант кручення обруча – встати прямо, з’єднати ноги, напружити прес, помістити обруч на талію і почати його крутити. У більш ускладненою варіації потрібно розвести ноги на ширину плечей і постаратися виконувати рухи так, щоб обруч рухався по талії зверху вниз. Ще більш ефективно кручення двох обручів відразу, однак, воно вимагає певної вправності, тому переходьте до нього лише після того, як освоїте класичні варіанти.

Бодіфлекс для талії

Бодіфлекс – унікальна програма тренувань, що поєднує фізичну активність і дихальну гімнастику. Також це прекрасні вправи для зменшення талії і живота, особливо якщо говорити про боках. Додаткова перевага – це розвиток гнучкості, тому можна використати бодіфлекс як розтяжку в кінці заняття.

Саме корисне вправу в бодіфлекс виконується наступним чином:

 • Прийміть базову для дихальної гімнастики позу.
 • Зігніть коліна, заведіть їх під себе.
 • Розслабте і випряміть руки.
 • Глибоко вдихніть, праву руку витягніть вліво в процесі нахилу тулуба.
 • Діставшись до крайньої точки, видихніть і затримайте дихання на кілька секунд.
 • Потім повільно поверніться у вихідне положення, повторивши те саме в іншу сторону.

Також для зменшення талії і живота дуже корисним є вправа вакуум, суть якого в тому, що потрібно максимально втягувати живіт і затримувати дихання настільки, наскільки можете.

Дивіться також  Фейскультура Тетяни Чекаловой: відео вправи для шиї та обличчя

Ще кілька вправ для тонкої талії

Не можна сказати, які найефективніші вправи для зменшення талії, оскільки краще всього вдатися до комплексної програми, яка включатиме в себе різні види фізичної активності. Пропонуємо ще кілька простих вправ, які можна робити як в тренажерному залі, так і в домашніх умовах.

 • Підйоми ніг на боці. Потрібно лягти на бік, спертися на нижній лікоть, потім починайте піднімати верхню ногу на 30-40 см. Не опускайте її на підлогу повністю – нехай на кілька секунд затримається в повітрі. Додатково ця вправа зміцнює сідниці і стегна.
 • Бічна планка. Вихідне положення аналогічно попередній вправі. З нього вам потрібно відірвати від підлоги стегна, спираючись на ступні і лікті. Тіло при цьому має становити пряму лінію. Витягніть шию, грудну клітку тримаєте відкритою. Додатково вправа зміцнює м’язи рук.
 • Поза трикутника. Статичне вправа родом з йоги. Розставте ноги приблизно на три ширини плечей, руки розведіть, тепер тягніться вперед за однією з них. Пензлем доторкніться до стопи з тієї ж сторони або обіпріться на неї. У такому положенні замкніть. В якості бонусу – відмінна розтяжка ніг.

Ще один елементарний спосіб, як зменшити талію вправами – це звичайні нахили. Стопи розташуйте трохи ширше плечей, витягніть руки уздовж тулуба. Нахиляйтеся вправо, одночасно з цим піднімаючи ліву руку, потім те ж саме виконайте в іншу сторону. Щоб нахили дали максимальну користь, виконуйте рухи швидко. Краще включати в програму кілька видів нахилів, зокрема, варіант з поворотами. Також для опрацювання косих м’язів преса корисно вправа «млин».

Крім усього іншого пам’ятайте, що, якщо ви хочете зменшити талію, вправи для жінок – це ще не все. Налаштуйте раціон, виключіть з нього шкідливі продукти, а натомість налягайте на корисні. У поєднанні правильне харчування і регулярні заняття дозволять сформувати ідеальну фігуру. В якості додаткових заходів можна застосовувати обгортання, контрастний душ та інші подібні процедури.

Відео-тренування для талії в тренажерному залі