Вправи для збільшення сідниць – кращий комплекс для попи

Без пружних і підтягнутих сідниць не можна уявити красиву і гармонійну фігуру. Це саме та частина тіла, де більшість дівчат хоче додати об’єму, а не позбутися від нього. У цьому допоможуть вправи для збільшення сідниць, які можна виконувати як в тренажерному залі, так і в домашніх умовах. Розглянемо, які з них кращі, і які особливості їх виконання.

Вправи для збільшення сідниць: загальні правила виконання

Струнка і підтягнута фігура мрії – це результат комплексної роботи над собою. Крім спеціальних вправ для того, щоб тримати м’язи сідниць в тонусі, потрібно трохи переглянути свої звички:

 • більше ходіть пішки – прогулянки роблять благотворний вплив і на фігуру, і на загальний стан організму;
 • користуйтеся сходами замість ліфта – це проста, але дуже ефективна опрацювання сідниць;
 • танцюйте – це відмінний спосіб підняти настрій і поліпшити фігуру.

Найбільш ефективні вправи для збільшення сідниць – це махи, випади і, звичайно, присідання. Їх перевага в тому, що виконувати їх можна і в домашніх умовах.

Дуже важливий у роботі над збільшенням попи правильний підхід. Він повинен бути комплексним і включати в себе наступне:

 • ранкова гімнастика;
 • розширений комплекс вправ, що виконується кілька разів в тиждень;
 • активний спосіб життя в цілому;
 • правильне харчування.

Підібравши для себе відповідний комплекс, ви можете починати тренування з невеликої кількості повторень і з часом збільшувати навантаження.

Виконуючи вправи на сідниці для збільшення їх обсягу, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

 • Обов’язково розминайтеся перед тренуванням. Виконуйте стрибки, повороти корпусу, махи руками, бігайте на місці. Досить 10-15 хвилин розминки. М’язи з часом розігріються і будуть в тонусі, що допоможе досягти максимального результату.
 • Комплекс вправ виконуйте в кілька підходів.
 • Пам’ятайте про правильному диханні. На вдиху м’язи повинні розслаблятися, а основне зусилля робиться на видиху. Видихайте ротом, а вдихайте – носом.
 • Закінчивши тренування, виконайте комплекс вправ на розтяжку. Така розминка допоможе розслабити м’язи, зняти напругу. Для відновлення сил після тренування прийміть теплий душ.
Дивіться також  Як прибрати боки на талії в домашніх умовах жінці

Між прийомом їжі і тренуванням нехай пройде близько 1,5-2 години. Після заняття можна перекусити через 30-60 хвилин. Нехай їжа не буде важкою.

Багатьом цікаво, як збільшити сідниці без вправ. На жаль, домогтися явних результатів без них навряд чи вийде. Просто ведучи активний спосіб життя, користуючись сходами замість ліфта і здійснюючи тривалі прогулянки, ви зможете привести фігуру в тонус, але для помітного збільшення обсягу все ж потрібні більш серйозні фізичні навантаження.

Вже проста ранкова гімнастика допоможе поліпшити стан сідниць. Для цього включіть в неї наступні вправи:

 • Присідання. Починайте з 10-15 неглибоких приседов, зберігаючи спину прямою. В процесі виконання звертайте увагу на те, щоб напружені були ваші сідниці, а не коліна.
 • Випади. Для правильного виконання випадів робіть широкий крок вперед, щоб нога була зігнута під прямим кутом. Друга повинна стосуватися практично коліном підлоги. Спочатку робіть для кожної ноги 5-8 випадів.
 • Стрибки. Завдяки стрибків, особливо на скакалці, можна значно поліпшити фігуру.

Активна ходьба також буде дуже корисна. Про її користь для здоров’я вже сказано багато. Врахуйте, що для приведення в тонус м’язів важливо робити акцент не на швидкість ходьби, а на силу їх напруги. Також корисно плавання. У воді можна робити різні вправи, наприклад, всі ті ж махи. Вода дозволить підвищити навантаження на м’язи, а ось вплив на суглоби і хребет буде більш щадним.

І ще один помічник у боротьбі за красиву фігуру – танці. Причому навіть не обов’язково вирушати в студію – можна сміливо танцювати і вдома.