Вправи з обручем для схуднення: комплекс для живота і талії


Обруч – це досить популярний домашній спортивний інвентар, але чи багато жінок, у кого вдома є хула-хуп, активно ним користуються? Насправді, вправи з обручем для талії можуть дати реальні результати в короткі терміни, особливо, якщо поєднувати їх з правильним харчуванням. Крім того заняття з ним благотворно впливають і на здоров’я, зміцнюють вестибулярний апарат, серце, судини, а за рахунок масажного ефекту на внутрішні органи черевної порожнини ще і покращує травлення. А ще існують різні вправи з обручем для живота, які допоможуть зробити заняття різноманітніше, а їх результативність краще.

Які бувають обручі

Перед тим як виконувати вправи з обручем для початківців, потрібно зрозуміти, який хула-хуп найкраще вам підійде. Сьогодні таке обладнання представлено в широкому розмаїтті, яке можна розділити на такі групи:

  • Класичні обручі. Бувають металевими або пластиковими. Вони прості і недорогі, не мають жодних доповнень.
  • Складні обручі. Включає в себе кілька скріплюються між собою блоків. Такі обручі досить зручні, вони компактні і легкі в транспортуванні.
  • Обтяжені обручі. Такі обручі всередині не пусті, а наповнені додатковим матеріалом. Це збільшує їх вагу, через що працювати з ними важче, однак і результат краще.
  • Масажні обручі. По всій їх поверхні знаходяться кульки або ролики. Вони надають масажний ефект, що дозволяє ефективно «розбивати» жирові відкладення і целюліт.
  • Обручі з гаджетами. Оснащуються лічильниками обертів, датчиками, що визначають тривалість тренувань, лічильниками калорій.
  • Об’єднані обручі. Припускають поєднання різних типів. Наприклад, він може бути і масажним, і утяжеленним. Такі хула-хупи вважаються найбільш ефективними.

При виборі обруча також рекомендується враховувати ріст і вага. Занадто легкий хула-хуп може не принести ніяких результатів, а дуже важкий заподіяти серйозний дискомфорт. Оптимальним вважається обруч, діаметр якого перевищує відстань від талії до стопи на довжину 2-3 пальців. При наявності можливості краще випробувати його відразу перед покупкою. Вага обручів може бути і 250 грам, і 3,5 кг. Важкі снаряди важко розкручувати, легкі – утримувати. Для початку краще підібрати злегка обтяжений варіант, який дозволить набути практику і забезпечить комфорт при заняттях.

Дивіться також  Вправи для підтяжки овалу обличчя і обвислих щік