Як схуднути за місяць і втратити від 4 до 20 кг: реальні поради від фахівців

Реальні поради, які допоможуть схуднути за місяць. Приклади 3 дієт з докладними меню і 2 плану тренувань в залі і вдома допоможуть скласти комплексну програму. Способів схуднути за місяць чимало, але вибрати реально робочі важко.

Реальні поради, які допоможуть схуднути за місяць. Приклади 3 дієт з докладними меню і 2 плану тренувань в залі і вдома допоможуть скласти комплексну програму.

Способів схуднути за місяць чимало, але вибрати реально робочі важко. Одні в захваті від розрекламованих біодобавок, інші регулярно займаються чищенням кишечника, третім простіше піти в салон і там вирішити проблему. Однак основними стовпами в цьому питанні залишаються харчування і рухова активність, а всі інші методики виступають в якості додаткових. Давайте подивимося, що можна зробити протягом цього періоду.

Підготовчий етап

Якщо ви вирішили схуднути, не можна з завтрашнього дня просто взяти і сісти на першу-ліпшу дієту, почати реалізовувати скаченную з Інтернету програму тренувань або закупитися горою жиросжигающих таблеток. Насамперед потрібно все грунтовно продумати. Від якості підготовки буде залежати кінцевий результат.

Почніть з розрахунку свого ІМТ (різні формули), щоб визначити, скільки зайвих кілограмів потрібно позбутися. Чисто теоретично за місяць можна схуднути на 20 кг, але для організму це стане серйозним стресом. Він може відреагувати на нього різноманітними побічними ефектами і ускладненнями. Причому це стосується будь-яких методик. Після дієт порушується робота шлунка, інтенсивні тренування травмують м’язи, коригуючий білизна чинить тиск на внутрішні органи. Тому знизьте планку до мінімуму. Безпечним фахівці називають схуднення за місяць всього на 4 кг (за 1 кг за тиждень). Орієнтуйтеся саме на цю цифру.

Після цього вирушайте на комплексне медичне обстеження та за його результатами проконсультуйтеся у терапевта, наскільки безпечним для здоров’я буде схуднення на кількість кілограмів, що ви запланували. Наприклад, молода, здорова дівчина може розраховувати і на 10, і на 20 кг за цей термін. А от жінкам після 40 років, коли організм вже починає старіти і зношуватися, та ще й у передклімактеричний період, на такі результати розраховувати не варто.

Дивіться також  Жіросжігателя Чорна мамба (Black Mamba): інструкція із застосування й побічні ефекти

З рекомендаціями терапевта прямуйте до дієтолога, не шкодуючи на нього грошей, ні часу. Хороший фахівець, враховуючи ваші дані, розрахує і добову калорійність, і співвідношення БЖУ і в підсумку складе індивідуальну програму харчування, яка дозволить схуднути за місяць без жодної шкоди для здоров’я.

Потім підберіть собі фітнес-тренера, який, спираючись на довідку від терапевта і дієтолога, а також на ваші зовнішні дані, складе оптимальний план тренувань.

Якщо зайвої ваги більше 10 кг, фахівці можуть порадити звернутися ще й в салон краси, де з допомогою певних процедур ризик розтяжок і обвисання шкіри після такого швидкого схуднення зведуть до мінімуму. Можливо, там порадять додаткові методики для усунення жирових відкладень.

Останнє, що вам залишиться зробити, — з’єднати всі рекомендації фахівців в одну комплексну програму. Не забудьте прорахувати фінансове питання. Харчуватися тепер доведеться якісно, на продукти буде йти чимало грошей. Абонемент в спортзал або фітнес-зал, і тим більш особисті заняття з тренером — недешеве задоволення. Не кажучи вже про салонних процедурах.

Якщо грошей на щось не вистачає — не турбуйтеся: всі ці проломи можна залатати власними силами.