Як відмовитися від мяса і стати вегетаріанцем: 5 простих кроків

Дізнайтеся, як стати вегетаріанцем без шкоди для здоровя: докладні рекомендації для кожного етапу. Допомога в підборі продуктів, визначення мотивації і цілей. «Ми нікого не вбиваємо», «Ми не їмо тих, хто дивиться нам в очі» — основні гасла вегетаріанців, які буквально чіпають за душу.

Дізнайтеся, як стати вегетаріанцем без шкоди для здоров’я: докладні рекомендації для кожного етапу. Допомога в підборі продуктів, визначення мотивації і цілей.

«Ми нікого не вбиваємо», «Ми не їмо тих, хто дивиться нам в очі» — основні гасла вегетаріанців, які буквально чіпають за душу. Численні соціальні ролики з зворушливими сюжетами нікого не залишають байдужими. З екранів про відмову від м’яса нам віщають красуня Памела Андерсон, кумир багатьох Тобі Магуайр і навіть Майк Тайсон. Все більше людей починають дотримуватися принципів здорового харчування, а в підсумку приходять до цієї ідеології. І ось вже, начитавшись тематичної літератури та надивившись надихаючих фільмів, хочеться до неї долучитися, стати частиною цієї дивовижної культури.

Питання лише в тому, як стати вегетаріанцем, щоб це не відбилося негативно на здоров’я. Дійсно, занадто різко змінювати звичний раціон шкідливо. Та й чим ретельніше підготуватися до переходу, тим меншим буде ризик зірватися.

Дивіться також  Зелений кава для схуднення: користь і шкода, як готувати і приймати