Жіросжігателя Kick Ass: грамотне використання сильного препарату

Як діє жіросжігателя Kick Ass: комплексне видалення надлишків жиру з організму. Склад препарату, схема використання, корисні поради та побічні реакції. Наша цивілізація подарувала людині багато благ і задоволень.

Як діє жіросжігателя Kick Ass: комплексне видалення надлишків жиру з організму. Склад препарату, схема використання, корисні поради та побічні реакції.

Наша цивілізація подарувала людині багато благ і задоволень. В результаті достаток продуктів у супермаркетах і малорухливий спосіб життя призводять до зайвої ваги. Накопичення жиру «про запас» з механізму адаптації перетворився на справжній бич для здоров’я. Скільки способів придумано, щоб позбавитися від зайвих кілограмів! Правильне харчування, фізичні навантаження за різними методиками і, звичайно, схуднення.

Ми не дарма розставили їх у такому порядку. Препарати є лише помічниками для більш швидкого схуднення. Розповімо докладніше про одного з них — Kick Ass виробництва WTF LABZ, США.

Як працює

Кік Ас діє за кількома напрямами, приводячи до швидкому розщепленню жирових молекул у клітинах підшкірно-жирової клітковини.

  • Прискорює швидкість обмінних процесів

Жири — речовини, відкладають в клітинах в якості стратегічних запасів. При енергетичний голод (відсутність їжі або стрес) з головного мозку надходить команда на мобілізацію внутрішніх джерел енергії, запускається ліполіз. Якщо штучно створити організму умови «псевдо стресу» або «голоду», можна стимулювати цей процес.

  • Знижує апетит

Безпосередньо на розщеплення жирів це не впливає. Але як тільки клітини організму починають відчувати брак енергії, активується центр апетиту в головному мозку. Людина відчуває непереборне бажання перекусити, з яким треба боротися.

  • Підвищує температуру тіла

Давно доведено, що від температури залежить швидкість метаболізму. При низьких значеннях вона сповільнюється, при високих — збільшується. Існує багато методик схуднення в лазнях і саунах, з використанням гарячих обгортань. Так само працюють і деякі компоненти Kick Ass.

  • Підвищує витривалість

Препарат діє на центральну нервову систему, стимулює роботу нейронів, підвищує настрій, знижує больовий поріг. Це призводить до того, що людина легше переносить навантаження, а значить ефективніше спалює зайві калорії на тренуваннях.

Дивіться також  Як схуднути за 5 днів: огляд відповідних дієт і вправ