Схуднення після 50 років для чоловіків і жінок: основні правила, методи, рекомендації

Як правильно організувати схуднення після 50 років без шкоди для здоровя. Опис підготовки, правила живлення та рекомендації по спорту допоможуть скласти план. Не так давно були опубліковані результати досліджень, котрі свідчать, що кожні 10 років в організмі людини витрата енергії зменшується на 10%, а маса тіла, навпаки, збільшується на 10%.

Як правильно організувати схуднення після 50 років без шкоди для здоров’я. Опис підготовки, правила живлення та рекомендації по спорту допоможуть скласти план.

Не так давно були опубліковані результати досліджень, котрі свідчать, що кожні 10 років в організмі людини витрата енергії зменшується на 10%, а маса тіла, навпаки, збільшується на 10%. Перший фактор пов’язаний з поступовим уповільненням метаболізму, зносом легенів і старінням кровоносної системи. Другий пояснюється переходом до більш спокійного і розміреного життя: люди з віком відмовляються від спорту і сприймають набір ваги як щось само собою зрозуміле. Ці наукові факти і статистика відображають лише типову для всіх ситуацію, яку завжди можна змінити.

Вважаєте, як і багато інших, що схуднення після 50 років шкідливо для здоров’я і не варто цим навіть займатися? Ви сильно помиляєтеся: навіть у цьому віці не тільки можна, але і потрібно боротися із зайвими кілограмами. Звільнення від них позбавить від безлічі захворювань і додасть упевненості в собі. А це, в свою чергу, стане гарантією продовження життя без ліків і лікарів.

Дивіться також  Вітаміни для схуднення: список, як брати, огляд кращих комплексів