Вправи на всі групи м’язів: комплекс для опрацювання преса, рук, грудей, нижньої частини тіла

Ніхто не стане заперечувати, що ритм життя людей 21-го століття дуже швидкий. Настільки, що часом важко знайти час навіть на банальне спілкування з близькими, що вже говорити про заняття спортом. Перспектива тягати залізо по кілька годин на день у поєднанні з необхідністю ще й добиратися до спортзалу приваблює далеко не кожного. Але що ж робити, якщо мати спортивну фігуру все-таки хочеться? Існують прості вправи на всі групи м’язів?

Єдиний вихід з цієї ситуації — домашні тренування. Не треба думати, що вони хоч в чомусь поступаються своїм спеціалізованим побратимам. Це не так. Правильно складений план занять, що включає в себе ефективні силові вправи на різні групи м’язів і кардіо, може потягатися в результативності спеціально розробленої тренером зі спортзалу системою тренувань.

Як скласти графік занять?

При складанні плану домашніх тренувань необхідно чітко відповісти на питання, яка мета переслідується, оскільки від відповіді на це питання залежить абсолютно все.

Якщо людина хоче схуднути, то в цьому випадку потрібно робити упор на кардіо-вправи, що підвищують швидкість роботи серця і, отже, змушують організм спалювати жир.

Якщо ж кінцевим результатом має бути великий обсяг м’язової маси, то при такому розкладі кращими друзями людини повинні стати силові вправи, які зміцнюють стінки м’язів і збільшують їх в розмірі.

Просте приведення тіла в тонус? І для цього є вихід: поєднання вправ на всі групи м’язів і кардіо в одному тренуванні чудово підтягне тіло і подарує пружні форми.

Але комплекс якихось вправ є найбільш ефективним?

Дивіться також  Які вправи робити, щоб схуднути і як займатися самостійно