Дієта на яйцях для схуднення: які яйця варені, сирі курячі або перепелині краще для дієти

Дієта на перепелиних яйцях

Більшість фахівців стверджує, що перепелині яйця при меншому розмірі виграють у курячих за всіма статтями. Дійсно, при вазі менше 15 м вони містять в декілька разів більше вітамінів, а також всі необхідні організму незамінні амінокислоти, усуваючи порушення в метаболізмі. Таким чином, передбачається, що і дієта на перепелиних яйцях дозволяє скинути більше зайвої ваги за менший час.

Дієта розрахована на 2 тижні. Надмірно вживати яйця все-таки не варто – є ризик викликати алергію. Дорослій людині цілком достатньо 8-10 штук в день. Їх краще з’їдати на сніданок, доповнивши якимось свіжим фруктом. Допускається також випити чашку кави без цукру.

Обід, полуденок і вечеря повинні складатися з пісного м’яса різних сортів, приготованого без додавання олії, свіжих або варених овочів (крім картоплі), знежирених кисломолочних продуктів, хлібців. Кожний прийом їжі в цілому не більше 300 р. Суворо забороняється алкоголь.

До того, як сісти на цю дієту, спочатку спробуйте яйця. Їх специфічний смак зовсім не схожий на смак звичних курячих і подобається далеко не всім. І обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем – продукт поки ще новий для нашої країни, і всі можливі наслідки для здоров’я не візьметься передбачити ніхто.

На закінчення – невелика відеогалерея:

Дивіться також  Дієта при атопічному дерматиті: гіпоалергенні і элиминационное харчування