Ефективна дієта на 4 дні – розвантажувальна: швидкий спосіб схуднути

Чотириденна низькокалорійна дієта

Ця експрес-дієта допоможе в короткий термін скинути кілька зайвих кілограмів. Але головне завдання буде полягати в тому, щоб утримати новий вагу. Адже існує велика ймовірність повернути втрачені кілограми і придбати додаткові.

Ні в якому разі не дотримуйтеся такого раціону харчування щодня, тому що, по-перше, можна зірватися і влаштувати “великий голод”, а по-друге – порушити обмін речовин, і тоді нормального схуднення вам не бачити.

Отже, для схуднення чотири дні слід дотримуватися такого раціону харчування:

  • На сніданок відваріть круто два курячих яйця, закусіть цілим апельсином і запийте чашкою кави без цукру. Обід складається з восьми штучок чорносливу, які треба розмочити в теплій воді. На вечерю відваріть куряче яйце і съеште один апельсин. Кава на вечерю не пийте.
  • На сніданок съеште шматочок твердого сиру, запиваючи кавою. Обід складається з курячого яйця і апельсина. На вечерю одна свіжа груша та 250 грамів молока.
  • Сніданок складається тільки з двох склянок чаю. На обід свіжі огірок і помідор із шматочком твердого сиру. Вечеря 250 грамів молока.
  • Сніданок – мюслі з молоком або соком. Обід по одному огірка і помідора. На вечерю пара апельсинів.
Дивіться також  Дієта від тренера Аніти Луценко: поради фітнес-тренера по організації правильного і здорового харчування