Як позбутися від жиру на животі і прибрати зайві відкладення вісцеральні

Найпростіші вправи для преса

Прес класичний – це вправа дозволяє накачати м’язи преса. Лежачи на спині, поклавши руки за голову, піднімати і опускати тулуб. Тут важлива не швидкість виконання, а кут підняття тулуба. Чим менше кут, тим більше прес напружується. Починати варто з 10 раз на день, через день.

Підйом тулуба зі скручуванням. Вправа дозволяє тренувати бічні м’язи преса. Вихідне положення – лежачи на спині з зігнутими руками і колінами. Стопи стоять на підлозі. Принцип такий же, як і в попередній вправі, тільки при підйомі тулуба корпус повертається по черзі вправо і вліво. Щоденна норма близько 20-30 разів в день. 3 рази в тиждень.

Дієти та косметологія

Зазвичай під словом «дієта» ми маємо на увазі зниження ваги. І при схудненні головна мета – прибрати зайвий жир. Але при зайвій жирі слід зрозуміти, який тип жирових відкладень переважає в організмі. Якщо вісцеральний, то поради та рекомендації вище. А як позбутися від жиру на животі? Підшкірний жир можна усунути двома шляхами: дієта спільно з фізичними навантаженнями і хірургічне втручання.

Вибираючи дієту, важливо знати свій організм і розуміти, які проблеми в ньому є. Краще всього спочатку звернутися до лікаря, а потім сідати на жорстку дієту.

Сучасна медицина зробила крок далеко вперед у сфері косметології та боротьби із зайвими жировими відкладеннями.

Не секрет, що існує маса технологій втручання в організм з метою прибрати зайвий жир. Одна з найпопулярніших – ліпосакція. По суті, хірург викачує з проблемних зон накопичився там зайвий жир. Але мінус цього методу в тому, що все, що лікар прибрав за кілька сеансів ліпосакції, дуже швидко повернеться, якщо не дотримуватися дієти. І як правило, такий сумний результат очікує практично всіх пацієнтів.

Дивіться також  Швидкий спосіб схуднути: самий ефективний і кращий метод боротьби із зайвою вагою

Підтримуючи себе в хорошій фізичній формі, можна досягти багатьох висот, завдяки витривалості і стійкості, яку люди закладають на щоденних тренуваннях.