Боннський суп для схуднення: рецепт, меню дієти, результати

Особливості дієти на боннському супі

Дієта боннський суп дозволяє вживати основне блюдо, тобто наш супчик, в необмеженій кількості. Це дозволить уникнути почуття голоду. Судячи з відгуків, сім днів такого харчування допомагає позбутися від 4-8 кілограмів, а також очистити організм і оздоровити його.

Дуже важливий при дієті і водний режим. Потрібно пити якомога більше чистої води – як мінімум, два літра в день. Також дозволяється вживати чай і каву без цукру, а також натуральні фруктові соки. Однак головна роль приділяється самому супу. Його можна їсти стільки, скільки хочете, і не менше трьох разів на день. Крім цього меню дієти боннський суп буде включати в себе наступні додаткові продукти:

  • Фрукти, окрім бананів, сік з журавлини без цукру.
  • Овочі, крім картоплі.
  • Вся зелень і зелені овочі крім бобових. В один із днів можна буде вжити одну варену або запечену картоплю.
  • Нежирне молоко, пара бананів (в один з днів).
  • Відварене філе курки, нежирна яловичина або риба.
  • Може використовуватися бурий рис, який допоможе правильно і безпечно вийти з дієти.

Сіль, цукор і алкоголь на час дієти виключаються!

Варто врахувати, що використовувати боннський суп для схуднення в якості основи дієти можна не всім. Так, це протипоказано дітям, людям молодше 18 років, людям, у яких є захворювання шлунково-кишкового тракту. В іншому ж дієта підходить усім. Довше тижня дотримуватися такого меню не рекомендується, щоб організм не постраждав.

Крім того, перед початком дієти дієтологи радять проконсультуватися з фахівцем. А якщо смак супу вам сподобається, ви можете використовувати його в подальшому і поза дієти – це відмінне низькокалорійне блюдо, яке стане в нагоді тим, хто хоче тримати себе у формі. Повторювати ж дієту не можна частіше, ніж раз на три місяці.

Дивіться також  Черешня для схуднення, її калорійність, користь і шкода