Гіпноз для схуднення: види, ефективність, огляд авторських розробок

Наскільки ефективний для схуднення гіпноз: суть методу і види технік. Схема проведення самогіпнозу. Огляд кращих авторських розробок для зниження ваги. Чому кількість повних і які страждають від ожиріння людей рік від року зростає на тлі величезного асортименту товарів, пропонованих для схуднення? Таблетки і чаї, диво-пояси і корсети, цілий спектр салонних послуг — вибрати є з чого, але проблема не перестає бути актуальною. Пояснюється це просто: єдиними 100% ефективними способами зниження ваги є дієти і спорт.

Допоміжні матеріали

Встановлення вселяються не тільки голосом, а й за допомогою аудіозаписів і відеороликів. Вони розрізняються техніками, але в основі лежить один і той же принцип: афірмації проговорюються по кілька разів, щоб підсвідомість засвоїло і запам’ятала їх.

Видеогипноз дозволяє домогтися результату, завдяки поєднанню кількох психологічних технік:

  • 25-й кадр;
  • символічні образи;
  • вбудований звукоряд;
  • нейролінгвістичне програмування.

Відеоролики з установками на схуднення можна переглядати самостійно або в присутності спеціаліста.

Вважається, що аудиогипноз найсильніший, так як не тільки впливає на підсвідомість, але здатний направляти в потрібне русло навіть фізіологічні процеси. Наприклад, прискорює жиросжигание і розганяє метаболізм (про його значущість для схуднення ми писали раніше). Це тільки наукове припущення, але на практиці схуднення з використанням аудіозаписів відбувається набагато швидше, ніж після звичайних сеансів або перегляду відеороликів.

Дивіться також  Як визначити відсоток жиру в організмі: дізнайся і розрахуйте свій