Калорійність ананаса: свіжого (на 100 г), сушеного та консервованого, цукатів

Калорійність сушеного ананаса

Ананас, як, втім, і багато інші фрукти, можна засушити і також вживати. Яка ж калорійність сушеного ананаса, і сильно виражена різниця в хімічному складі порівняно зі свіжим фруктом?

Не можна сказати, що за співвідношенням білків, жирів і вуглеводів сушений ананас пішов далеко. В 100г міститься 2г білка, 1.5 г жирів, але 63г вуглеводів при калорійності в 280ккал. Тому так популярно додавати сушений ананас в якісь більш складні страви, а не є його в чистому вигляді. Наприклад, салат з куркою та ананасом містить всього 114ккал на 100г продукту. Проте варто відзначити: поживні речовини, що були в складі свіжого ананаса, нікуди не зникли, але залишилися в тих співвідношеннях.

Калорійність цукатів

Калорійність цукатів з ананаса користується окремим інтересом серед тих, що худнуть, і, незважаючи на те, що цукати завжди солодкі, їх калорійність складає всього 91кКал, з яких білки — 1.7 г, жири — 2.2 м, а вуглеводи — 17.9 р.

Будь-які цукати містять у собі достатню кількість глюкози, і не варто їсти їх занадто часто. Використання цього продукту поширене на святкових столах, швидше, як прикраса до інших страв і легкий десерт.

Дивіться також  Калорійність редиски, його поживна цінність, користь для організму