Чищення печінки магнезією в домашніх умовах: інструкція по застосуванню і рецепти

Дізнайтеся, як проводиться чистка печінки магнезією: ефективність процедури, які форми випуску препарату краще використовувати, якими рецептами скористатися. Зашлакованість організму веде не тільки до зайвої ваги, але й до розвитку різноманітних захворювань.

Схеми прийому

Як пити магнезію для очищення печінки (дозування, частота), розповість або лікар, або інструкція із застосування, яка додається до кожного лікарського препарату, яким і є сульфат магнію.

  • Як проносний

Перший спосіб дозволяє добитися проносного ефекту. Але при цьому в першу чергу ви очистите кишечник. А жовчогінну дію магнезії буде лише додатковим.

25 гр порошку (пакетик) або 1 ампулу розчинити в половині склянки теплої води. Випити за 30 хв до сніданку натщесерце або перед сном. Приготуйтеся до гіркого смаку розчину, який вам навряд чи сподобається. Якщо виникає блювотний рефлекс, можна запити 2-3 ковтками лимонної води. Одноразового вживання буде достатньо.

  • Як жовчогінний

Цей спосіб забезпечує чищення вже безпосередньо самої печінки і жовчовивідних проток. Рецепт той же: 25 гр порошку (пакетик) або 1 ампулу розчинити в половині склянки теплої води. Але дозування вже змінюються: потрібно пити розчин по столовій ложці перед їдою тричі на день. Курс — 2-3 дні.

  • 2 в 1

Можна вичавити з сульфату магнію і проносний і жовчогінний ефект одночасно. Але при цьому враховуйте, яке потужне дію буде вчинено на організм. Дану схему чищення магнезією і оливковою олією витримують далеко не всі. Такий тюбаж краще робити перед сном.

Приблизно в 17.00 повинен бути легкий вечерю. В 20.00 розвести 30 гр порошку в 100 мл води і випити. Далі потрібно полежати правим боком на гарячій грілці, а о 22.00 — випити склянку дуже теплої оливкової нерафінованої олії. Потрібно пити залпом, запивати дозволяється все тієї ж лимонної водою (тільки в невеликій кількості).

Дивіться також  Схуднення для підлітків: вікові особливості, харчування, тренування, препарати