Чистка лімфи в домашніх умовах і в лікарні: способи, рецепти, особливості

Чи необхідна вам чистка лімфи? Дізнайтеся про показання і протипоказання до проведення цієї процедури. А також описи найбільш ефективних методик і 20 народних рецептів. Всім відомо, що для очищення кишечника потрібно ставити клізми і пити проносні препарати, крові — полежати під крапельницями, легенів — попити розріджують мокротиння і відхаркувальні засоби.

Інші способи

Наостанок короткий огляд кількох популярних способів очистити лімфатичну систему в домашніх умовах.

Ванна

Розчинити в гарячій ванні по склянці глауберової солі і харчової соди. Приймати 40 хв, постійно підливаючи гарячу воду. Після цього утеплитися, випити будь-який трав’яний збір для очищення лімфи і лягти спати.

По Уокеру (жорсткий спосіб)

В 1-й день — очисна клізма з ранку, протягом дня можна з’їсти тільки 1 подрібнений лимон разом з цедрою, змішаний з медом. І так продовжується на протязі 15 днів, тільки з кожним днем в раціон додається по 1 лимону, а потім — у зворотному порядку. Далеко не всі можуть витримати такий жорсткий спосіб. Зате лімфатична і кровоносна система прочистятся до підстави, а вага піде на спад. При захворюваннях ШКТ дану методику застосовувати не можна.

По Уокеру (щадний спосіб)

Знадобиться по 2 кг фруктів і овочів: лимони, гранати, морква, буряк, журавлина. Вичавити з них сік. Буряковий прибрати на пару годин в холодильник, лимонного вибрати кісточки. Змішати, додати 50 мл меду. Щоранку 50 мл суміші розводять такою ж кількістю води і вживається натщесерце. 10 днів п’ємо — 5 днів відпочиваємо і повторюємо курс до тих пір, поки напій (його треба тримати в холоді) не закінчиться.

Аюрведа теж не залишилася осторонь і пропонує наступні препарати (Бади в капсулах і порошках) для чищення лімфи:

  • Канчнар гуггул (Kanchnar guggulu);
  • Манджишта (Manjishta);
  • Яштимадху (Yashtimadhu).

Яким саме способом очищення лімфатичної системи скористатися — вирішувати тільки вам. Але в будь-якому випадку попередня консультація з лікарями обов’язкове. Це допоможе уникнути неприємних наслідків, так як деякі методики без відповідної підготовки та міцного здоров’я практикувати не можна.

Дивіться також  Метод Шичко для схуднення: в чому полягає аутотренінг і як вести щоденник

Читайте також: «Очищення судин від бляшок».