Чистка лімфи в домашніх умовах і в лікарні: способи, рецепти, особливості

Чи необхідна вам чистка лімфи? Дізнайтеся про показання і протипоказання до проведення цієї процедури. А також описи найбільш ефективних методик і 20 народних рецептів. Всім відомо, що для очищення кишечника потрібно ставити клізми і пити проносні препарати, крові — полежати під крапельницями, легенів — попити розріджують мокротиння і відхаркувальні засоби.

За Неумывакину

Ще одну методику очищення лімфатичної системи пропонує професор Неумивакин — представник нетрадиційної медицини. Можливо, його спосіб і ефективний, але разом з тим є небезпека, так як пропонує використовувати перекис водню для прийому всередину. Навряд чи лікарі дадуть дозвіл на таке екстремальне застосування відомого дезинфікуючого засобу, тому всю відповідальність за наслідки доведеться брати на себе.

Професор пропонує пити перекис водню за наступною схемою:

  • 1 день: розчинити 1 краплю в 20 мл води, пити тричі на день до їди;
  • їсти можна тільки через годину;
  • щодня збільшувати дозу на 1 краплю;
  • курс чищення становить 10 днів;
  • перерва на 5 днів;
  • почати новий курс, але в зворотному порядку: з 10 крапель і зменшувати з кожним днем на 1.

Як стверджує професор Неумивакин, перекис за цей період відмінно прочистить не тільки лімфатичну систему, але і кровоносну, і кишечник. Однак нагадуємо, що у методики дуже багато протипоказань і дуже високий ризик розвитку ускладнень. Зокрема, при будь-яких хронічних захворюваннях і проблемах з ШЛУНКОВО не можна приймати цей засіб всередину.

Дивіться також  Продукти, що прискорюють обмін речовин: ТОП 10 кращих, рецепти і рекомендації