Дієта на яйцях для схуднення: які яйця варені, сирі курячі або перепелині краще для дієти

Сирі яйця для схуднення – за і проти

Існує думка, що дієта на сирих яйцях більш ефективна, ніж на варених. Дійсно, сирий білок дозволяє істотно знизити добове споживання калорій і при цьому дуже поживний. До того ж від сирих яєць організм отримає більшість необхідних вітамінів, мікроелементів і амінокислот, які не піддаються термообробці, зберігаючись повністю.

Як завжди, є і мінуси. Сире яйце засвоюється організмом гірше, ніж варене. Але найнеприємніше – саме від сирого білка вище ймовірність отримати сальмонельоз. Купуйте яйця тільки там, де ви повністю впевнені в якості продукту. Безпосередньо перед використанням яйця обов’язково ретельно вимити, причому не тільки водою, але і використовувати соду і/або антибактеріальне мило.

Краще розбити яйце в яку-небудь ємність і випити вміст звідти. Яєчна шкаралупа – ідеальне середовище для розмноження шкідливих мікроорганізмів. Якщо все-таки пити їх прямо з шкаралупи, потрібно зробити наскрізний прокол, попередньо добре струсивши яйце кілька разів, щоб випити і жовток.

Щоб скинути вагу, щоранку до їжі випити сире яйце. Звичайну порцію їжі в обід і вечерю зменшують на третину і за вибором під час одного з цих прийомів їжі випивають друге яйце. Під час такої дієти рекомендується максимально обмежити сіль і цукор. Допускається вживання хліба, але тільки чорного.

Дивіться також  Дієта при анемії у дорослих і дітей: поради по харчуванню при залізодефіцитній анемії середньої тяжкості