Елькар для схуднення: як приймати, дозування, ефективність

Наскільки ефективний для схуднення Елькар: опис корисних властивостей для організму і зниження ваги. Інструкція по застосуванню і правильні дозування. Серед показань до застосування Элькара немає ні надлишкової ваги, ні ожиріння.

Особливі вказівки

Харчування

Багато хто думає, що застосування Элькара зробить всю роботу за них: досить пити розчин або колоти ін’єкції, і вага сам по собі піде. Якщо при цьому продовжувати навантажувати шлунок і печінку важкої, шкідливою їжею, ніякої карнітин виправити ситуацію з уповільненим метаболізмом не зможе.

При цьому Елькар — незвичайний препарат в тому плані, що дієти при його вживанні теж не рекомендовані. З тієї простої причини, що всі вони ведуть до порушення метаболічних процесів і вступають з карнитином у протистояння.

Тому оптимальне рішення — на час схуднення і прийому Элькара скласти раціон на основі правильного харчування. Відмовитися від шкідливих продуктів, вирахувати для себе ідеальне співвідношення БЖУ і добову калорійність (це індивідуальні параметри, їх можна розрахувати за формулами з наших статей за відповідними посиланнями), розписати графік прийомів їжі, не наїдатися ввечері, пити багато чистої води. Всі ці принципи самі по собі працюють на схуднення, але з додатковою дозою карнітину процес піде набагато швидше.

Ті, хто активно займається спортом і націлений замінити свої жирові відкладення красивими і рельєфними м’язами, повинні налягати на білкову їжу і обов’язково пити протеїнові коктейлі.

Взаємодія з іншими ліками

Глюкокортикостероїди можуть спровокувати накопичення карнітину в тканинах. Більша його частина буде залишатися нефункциональной, осідаючи в якомусь певному місці. У такому разі схуднення можна не дочекатися. Тому з подібними препаратами Елькар краще не поєднувати.

А ось інші анаболіки (Оксандролон, Станазолол, Тренболон) посилюють його фармакологічна дія. Тут слід бути обережними. Якщо ви нормально реагуєте на Елькар, поєднання цих препаратів можливе. Але, якщо після нього ви надто перевозбуждены або, навпаки, вас хилить в сон, дане взаємодія небажано.

Дивіться також  Як схуднути за 10 днів: рекомендації дієтологів, кращі дієти, вправи

Умови зберігання

Рекомендується зберігати всі фармакологічні форми Элькара в темному місці. Оптимальна температура — не вище 25°С. Берегти від дітей.

Після розкриття флакона з розчином Елькар придатний для вживання 2 місяці за умови його зберігання в холодильнику (краще на бічній полиці). Розкрите саше з гранулами повинно бути використано відразу, як і ампула з ін’єкцією — залишати їх у такому вигляді до наступного разу не можна.

Термін зберігання — 3 роки. За його закінчення препарат стає небезпечним для здоров’я.