В’яла шкіра на животі: що робити, як її підтягнути і прибрати дряблось

В’яла шкіра на животі – проблема вельми поширена. Причому вона стосується не тільки повних людей, але і цілком струнких, так як причин цього явища багато. Якщо ви зіткнулися з ним, доведеться почати працювати над собою, щоб животик знову став струнким, красивим і підтягнутим. Вирішення проблеми має бути комплексним і включати в себе цілий перелік заходів.

В’яла шкіра на животі: що робити

Існує думка, що розтягнення і обвисання шкіри стосується лише повних людей, або, навпаки, зовсім худих. Насправді ця проблема може проявитися при будь-якому статурі, а основні причини її зводяться до наступного:

  • Витончення шкіри, пов’язане з віковими змінами. Синтез колагенових і еластинових волокон при цьому значно знижується, адже саме вони створюють хоч і гнучкий, але міцний каркас шкіри.
  • Сильне розтягнення шкіри, яке може виникнути при великому наборі ваги, при вагітності, при ендокринних захворюваннях, порушеннях метаболізму – все це провокує розрив внутрішньошкірних волокон в сполучних тканинах. Досить поширене явище — в’яла шкіра на животі після пологів, так як в процесі вагітності живіт значно збільшується в розмірах.
  • Швидке схуднення, при якому довжина волокон колагену і еластину стає надмірною для площі тіла, яка сильно зменшилася. Рівень схуднення в цьому випадку не так важливий, тому шкіра може стати в’ялою і у тих людей, які все одно не схудли до бажаної форми.

Буває так, що жінка, яка зіткнулася з в’ялості шкіри після схуднення, хоче набрати вагу знову. Але тут важливо не впадати в крайнощі, адже саме при наявності здорового тіла можна мати пружність і еластичність шкіри.

Бажаючи підтягнути в’ялу шкіру на животі, приготуйтеся до того, що це не буде швидко. Навіть при досягненні досить оперативного результату його потрібно закріпити і попередити виникнення проблеми в подальшому. Підхід до цього питання повинен бути комплексним. Він буде включати в себе фізичну активність, корекцію харчування, косметологічні процедури в домашніх або салонних умовах. У деяких випадках жінки вдаються до хірургічної корекції.

Дивіться також  План схуднення: меню на тиждень, 2 програми тренувань, додаткові методики