Гіпноз для схуднення: види, ефективність, огляд авторських розробок

Наскільки ефективний для схуднення гіпноз: суть методу і види технік. Схема проведення самогіпнозу. Огляд кращих авторських розробок для зниження ваги. Чому кількість повних і які страждають від ожиріння людей рік від року зростає на тлі величезного асортименту товарів, пропонованих для схуднення? Таблетки і чаї, диво-пояси і корсети, цілий спектр салонних послуг — вибрати є з чого, але проблема не перестає бути актуальною. Пояснюється це просто: єдиними 100% ефективними способами зниження ваги є дієти і спорт.

Суть методики

Гіпноз вже давно увійшов у багато сфер. Наприклад, його використовують для боротьби з шкідливими звичками. Людина вводиться в стан сну, і фахівець працює з його підсвідомістю: зміцнює силу волі, допомагає визначити основні причини залежності і усунути їх, підвищити мотивацію, придбати психологічну рівновагу і упевненість в собі. Після кількох сеансів навіювання пацієнт самостійно відмовляється від запропонованої сигарети або келиха алкоголю навіть після багаторічної кабали.

Приблизно за такою ж схемою відбувається схуднення за допомогою гіпнозу. Якщо причинами зайвої ваги є переїдання, гіподинамія і небажання щось змінювати у своєму житті або брак сили волі для цього, дана методика допомагає з ними впоратися.

Важливо! Якщо надмірна вага продиктований захворюваннями, гіпноз в схудненні не помічник. Такі проблеми вирішуються лише терапевтичним комплексним шляхом.

Свідомість під дією навіювання певних установок (гипнотерапевтом або за допомогою медитації) вводиться в такий стан, при якому пацієнт отримує можливість керувати власним апетитом, харчовими звичками і генерувати мотивацію для регулярних фізичних навантажень. Правда, це тимчасово, тому проводиться цілий курс сеансів, поки бажаний результат не буде досягнутий.

Гіпнотерапевт, якщо він хороший фахівець, в першу чергу з’ясовує причини зайвої ваги і потім працює над їх усуненням і створенням бази для потужної мотивації. Він вселяє пацієнтові прописні істини, які так важко дотримуватися:

  • не їсти після шостої вечора;
  • відмовитися від фастфуду;
  • вставати о шостій ранку для зарядки і пробіжки;
  • витримати дієту до кінця;
  • є строго по годинах;
  • не переїдати.

Після сеансу людина несвідомо живе за цим постулатам протягом декількох днів. При цьому він може дивуватися самому собі, що так рано встає, не пропускає жодного тренування і може запросто відмовитися від улюбленого тістечка. Таким ось дивним чином працює людську підсвідомість. А через 21 день активної гіпнотерапії виробляються корисні звички, і якщо їх підтримувати (вже усвідомлено), то результати будуть закріплені і зайві кілограми більше не повернуться.

Дивіться також  Контрастний душ для схуднення: чим корисний і як правильно приймати

Мета гіпнозу:

  • максимально розслабити людини;
  • усунути стрес — саму часту причину компульсивного переїдання;
  • підвищити самооцінку;
  • сформувати позитивну мотивацію і позитивне ставлення до фізичних навантажень і обмеженням в їжі.

Так як область людського несвідомого донині залишається темною конячкою навіть для найкращих фахівців, схуднення під гіпнозом відбувається не завжди і не гарантовано на 100%. Причому у разі невдачі вам навряд чи пояснять, чому установки не спрацювали. Причинами можуть стати фізіологічні механізми набору зайвої ваги або ж непідвладність навіюванню.