Гіпноз для схуднення: види, ефективність, огляд авторських розробок

Наскільки ефективний для схуднення гіпноз: суть методу і види технік. Схема проведення самогіпнозу. Огляд кращих авторських розробок для зниження ваги. Чому кількість повних і які страждають від ожиріння людей рік від року зростає на тлі величезного асортименту товарів, пропонованих для схуднення? Таблетки і чаї, диво-пояси і корсети, цілий спектр салонних послуг — вибрати є з чого, але проблема не перестає бути актуальною. Пояснюється це просто: єдиними 100% ефективними способами зниження ваги є дієти і спорт.

Види

Гіпноз для зниження і корекції ваги може проводитися професіоналом або самим тим, хто худне, з використанням аудіозаписів або відеоматеріалів.

Професійний гіпноз може бути сценічним (основа — театральні трюки, для схуднення використовується вкрай рідко) і терапевтичним (для лікування хворобливих станів і навіювання певних установок). Останній підрозділяється ще на 2 групи.

Класичний

Гіпнотизер виконує певні маніпуляції — це можуть бути монотонні звуки або одноманітні рухи. Таким чином пацієнт вводиться в легкий транс, розслабляється. Після цього в його підсвідомість і закладаються потрібні установки. Вони сприймаються як єдино правильні, і протягом декількох днів людина без всяких страждань відмовляється від солодкого, легко і швидко прокидається на ранкову пробіжку і т. д.

Цікаве оману! Наважуючись на схуднення за допомогою гіпнозу, потрібно спочатку зрозуміти, що позбавляє від зайвих кілограмів не сам сеанс, а зміни в житті на основі прищеплених установок. Не потрібно вийшовши від фахівця відразу ж ставати на ваги. Він лише позбавляє від комплексів, підстьобує силу волі і змушує вірити в себе, а не зменшує обсяг вашої талії.

Дивіться також  Очищення крові: препарати, процедури, трави, продукти, рецепти