Компульсивное переїдання: симптоми, як боротися самостійно, наслідки

Що таке компульсивное переїдання? Перелік причин захворювання. Чим раніше побачити симптоми, тим успішніше буде лікування (психотерапія, дієтологія, ліки). Кожна людина хоч раз у житті, вставав з-за столу з переповненим шлунком.

Лікування

Якщо людина задався питанням, як боротися зі своїм ненормальним харчовим поведінкою, це вже хороший знак. Значить, він усвідомлює наявність проблеми і необхідність її якнайшвидшого вирішення. Самостійно позбавитися від компульсивного переїдання дуже важко — практично неможливо. Тому почати потрібно з відвідин фахівця — і найкраще психотерапевта. Саме він призначить правильний курс лікування у відповідності з індивідуальними особливостями пацієнта.

Терапія буде проводитися відразу за двома напрямками, так як захворювання є комплексним. Воно поєднує в собі психологічний і фізіологічний фактори.

По-перше, розлад веде до набору зайвої ваги, а слідом за ним тягнуться ожиріння, метаболічний синдром, порушення обміну речовин, надмірна навантаження на внутрішні органи, гепатоз та інші супутні хвороби. Весь цей букет доведеться лікувати.

По-друге, треба усунути першопричину переїдання, тобто витягати людину з депресивного стану, зменшувати його недовірливість і постійні нервові зриви.

Дивіться також  Веганські майонез: 8 рецептів приготування в домашніх умовах