Присідання з Неумывакину: відео-вправи і опис системи

Фізична активність нам потрібна не тільки для підтримки фігури, але також для профілактики різних захворювань, збереження здоров’я і активності. Не обов’язково виснажувати себе багатогодинними тренуваннями, але ось хоча б легку зарядку або присідання варто включити в свій денний розпорядок. Професор і доктор медичних наук В. П. Неумивакин стверджує, що присідання – відмінний спосіб вирішити практично всі проблеми зі здоров’ям і усунути необхідність в прийомі медикаментів, якщо виконувати їх правильно. Розглянемо, що являють собою присідання доктора Неумивакіна, і як правильно їх виконувати.

Присідання з Неумывакину: у чому користь?

Виконуються щодня присідання по системі Неумивакіна корисні в наступних напрямках:

  • Опрацьовують м’язи, які фіксують два великих суглоба – колінний і тазостегновий. Вони регулярно піддаються чималим навантаженням. Присідання допомагають зміцнити м’язи стегон і сідниць, тим самим запобігаючи травми.
  • Також вони сприяють зміцненню м’язів спини і живота, формування гарної постави і струнких ніг, допомагають худнути
  • Вправа збільшує загальну силу всього тіла.
  • Присідання сприяють уповільненню процесів старіння.

На фото ви можете бачити, які м’язи працюють при виконанні вправи.

Присідання доктора Неумивакіна – типова динамічна навантаження, яка є найбільш універсальним методом проганяти кров по всьому тілу. Зважаючи на це вправа позитивно впливає на:

  • Серце, нормалізує артеріальний тиск, знижуючи рівень холестерину і нормалізує скорочувальні здібності даного органу.
  • Через сидячого способу життя кров в організмі людини пульсує гірше, а судини зашлаковуються. Присідання сприяють прокачування крові по всьому організму. Через пару місяців регулярних занять артеріальний тиск нормалізується, м’язи серця будуть працювати рівномірно, відповідно, ризики серцевих захворювань стануть значно менше.
  • Присідання благотворно впливають на спину і коліна. Больові відчуття в них зазвичай пов’язані з порушеним кровообігом і обмін речовин в клітинах. Дана вправа допомагає нормалізувати процеси кровообігу, завдяки чому м’язи і суглоби зможуть отримувати більше кисню і поживних компонентів. Це допоможе усунути больові і дискомфортні відчуття.
  • Також це відмінна профілактика простатиту. Якщо передміхурова залоза погано забезпечується киснем через недостатньо гарного кровообігу, функції е порушуються. Регулярні присідання по системі Неумивакіна дозволяють впоратися і з цією проблемою теж.
Дивіться також  Біг для спалювання жиру: скільки і як правильно бігати для схуднення

Також присідання за методом Неумивакіна будуть корисні при варикозному розширенні вен, тромбофлебіті. В цьому випадку краще поєднувати їх з іншими заходами лікування.