Як схуднути чоловікові в животі, які вправи треба робити на прес

Організація харчування

В першу чергу слід звернути увагу на те, що ви п’єте. Пийте тільки просту негазовану воду. Повністю відмовтеся від солодких газованих напоїв, консервованих соків, солодких чаю і кави. Організму щодня потрібно 2-3 літри рідини, і якщо все це калорійні напої, то ви з одним тільки питтям отримуєте калорій в рази більше, ніж потрібно вашому організму.

Далі слід організувати харчування максимально наближене до здорового. Питається, як схуднути мужику в животі, якщо йому потрібно для підтримки організму м’ясо, хліб, наваристі борщі? Таке стереотипне мислення досить часто зустрічається. Насправді для чоловічого організму важлива не кількість їжі, а якість.

Якщо ви звикли харчуватися нездоровою їжею, ні в якому разі не переходьте на здорове харчування різко. Замініть шкідливі продукти на корисні поступово. Інакше ви незабаром “зірветеся” і будете їсти їх ще більше. Крім того перейдіть на шестиразове харчування, краще їсти потроху, але часто, ніж багато за один раз.

Про те, що можна вживати в їжу, що не можна вже сказано-переказано багато разів. Але на випадок, якщо хто не знає, повторимо ще. Отже, не можна: будь-яка кондитерка, продукти ресторанів швидкого харчування, жирні сорти м’яса та продукти з них, цукор і замінники, алкоголь, сухарики, чіпси.

З яких продуктів повинен складатися раціон: дієтичні сорти м’яса, морепродукти, сирі овочі, каші, салатна зелень, свіжі ягоди.

Дивіться також  Заняття на велотренажері для схуднення і загального оздоровлення організму