Які продукти належать до білків: продукти з підвищеним вмістом білка для схуднення

Молочні продукти

Молочні та кисломолочні продукти – незамінне джерело кальцію для людини. Від кальцію залежить здоров’я волосся, нігтів, зубів і міцність кісток.

Морепродукти

Крім високого вмісту білка, який засвоюється так само добре, як риба, морепродукти мають у своєму складі йод, селен, залізо, фосфор.

Бобові

Білок в продуктах харчування, які належать до розряду бобових, міститься в таких великих кількостях, як в м’ясі та рибі. Він досить легко перетравлюється. Крім цього в них міститься клітковина, яка надовго втамовує голод.

Горіхи

Дуже небезпечний продукт при дієті, хоча корисний і навіть, можна сказати, необхідний. Вся справа в тому, що разом з білком у горіхах міститься велика кількість жирів. І враховуючи, що ними легко захопитися і з’їсти більше, ніж потрібно, можна перевищити денну норму калорій. Горіхи дуже корисні для роботи мозку, зміцнюють стінки судин, поліпшують пам’ять і загальне самопочуття.

Таким чином, ми сьогодні дізналися, які продукти багаті білками і чому віддати перевагу, бажаючи схуднути, не голодуючи.

І наостанок невелике попередження: роблячи упор на білки, не забувайте про вуглеводи, адже саме вони дають нам життєву енергію і бажання рухатися. Зловживання білковими продуктами при зниженні кількості споживаних вуглеводів може викликати апатію, сонливість, крихкість кісток, порушення роботи нирок і сечовивідної системи, набряклість рук, ніг та обличчя.

Дивіться також  Бурий рис для схуднення: глікемічний індекс, дієта і розвантажувальний день