Гіпноз для схуднення: види, ефективність, огляд авторських розробок

Наскільки ефективний для схуднення гіпноз: суть методу і види технік. Схема проведення самогіпнозу. Огляд кращих авторських розробок для зниження ваги. Чому кількість повних і які страждають від ожиріння людей рік від року зростає на тлі величезного асортименту товарів, пропонованих для схуднення? Таблетки і чаї, диво-пояси і корсети, цілий спектр салонних послуг — вибрати є з чого, але проблема не перестає бути актуальною. Пояснюється це просто: єдиними 100% ефективними способами зниження ваги є дієти і спорт.

Кольоротерапія

Ще одна методика, доступна кожному в домашніх умовах, — це медитація на основі кольоротерапії. Як вважають вчені, перепрограмування підсвідомості на схуднення повинне протікати допомогою впливу зеленого кольору, який знімає стрес, підвищує самооцінку, дарує душевний комфорт і заспокоєння.

Методика колірного гіпнозу є однією з найпростіших. Що потрібно зробити:

  • За півгодини до сну не думати ні про що, крім схуднення: знайти для себе мотивацію (у цьому вам допоможе наша попередня стаття), мріяти про свою струнку фігуру, складати програму зниження ваги, шукати дієти і плани тренувань і т. д.
  • Після того, як лягли в ліжко, максимально розслабитися і постаратися позбавитися від всіх думок.
  • Закрити очі.
  • Подати зелений луг, зелені дерева навколо і майже фізично відчути аромат трав і свіже, чисте повітря.
  • Насолоджуватися цієї картинкою, повністю відмовившись від реальності, протягом 10 хвилин.
  • Заснути.
  • Як стверджують фахівці, така зелена медитація — дуже ефективний гіпноз, змушує підсвідомість працювати над схудненням протягом всього наступного дня. Згідно відгуками, люди після таких картинок легше встають вранці на пробіжку і без проблем переносять дієти.

    Дивіться також  Схуднення без шкоди для здоровя: можна це зробити швидко, огляд методів