Магнезія для схуднення: способи застосування, протипоказання

Наскільки ефективна магнезія для схуднення? Дізнайтеся, як вона діє на організм. Форми випуску, способи застосування: вживання всередину, ванни, обгортання. Жінки, як правило, — примхливі істоти: їм треба все і відразу.

Застосування

Магнезія представлена у продажу різними формами випуску. І використовувати їх можна теж по-різному. Тому для початку виберіть, що саме ви будете купувати і спосіб застосування препарату.

Форми випуску

  • Порошок

Найчастіше для схуднення використовується суха магнезія в порошку, що розчиняється у воді. Приготований розчин можна вживати всередину (це його пряме призначення), додавати у ванни та пасти для антицелюлітних обгортань. В залежності від виробника та обсягу упаковки, порошок коштує близько $0,5 (в пакетику 25 гр).

  • Розчини для ін’єкцій

Щоб придбати більш концентрований розчин, можна купити сульфат магнію в ампулах для внутрішньовенного введення. Але такий спосіб небажано використовувати для зниження ваги, хоча знаходяться сміливці, які ігнорують дану рекомендацію. Найоптимальніший варіант — саму рідину можна додавати в антицелюлітні маски і пасти для обгортань. Набір з 10 ампул коштує всього $1,2.

  • Таблетки

Магнезію в таблетках з метою схуднення приймати найкраще. Адже основне завдання цієї форми випуску — жовчогінну та проносну дію (те, що саме потрібно). В аптеках можна знайти наступні препарати: Milk of magnesia ($7,3 за 60 штук), Магнезія Плюс ($26 за 180 капсул).

  • Сіль

Сіль сульфату магнію застосовується для схуднення у ваннах. Орієнтовна ціна — $1,6 за 500 гр.

Дивіться також  Скандинавська ходьба для схуднення: як вибрати палиці і як правильно ходити