Як вивести зайву рідину з організму для схуднення: трави, продукти, таблетки

Як в домашніх умовах вивести з організму зайву рідину з допомогою харчування, таблеток і народних засобів. Дізнайтеся про причини і симптоми даної проблеми. Якщо процентний вміст води в організмі перевищує норму (для чоловіків — 65%, для жінок — 60%), це загрожує не тільки зайвою вагою, але і гипергидратацией.

Додаткові рекомендації

Заходи, мета яких — вивести зайву рідину з організму, є основними принципами здорового способу життя.

Спорт

Будьте фізично активні. При сидячому способі життя щогодини потрібно вставати і розминатися. Займайтеся спортом. Більше гуляйте. Робіть зарядку. Є спеціальні лімфодренажні вправи, що знімають набряклість. Займіться танцями, плаванням, бігом, фітнесом. Все це змусить вас неабияк попітніти і запустить обмінні процеси, які сприяють швидкому виведенню зайвої води.

Процедури

Лімфодренажний масаж у фахівця надасть протинабрякову дію, допоможе якісно і безпечно для здоров’я вивести зайву рідину з організму і поліпшити лімфовідтікання.

Приймайте контрастний душ, сольові та содові ванни. Відвідуйте щотижня фінські сауни і лазні.

Спосіб життя

Вмійте грамотно чергувати відпочинок і роботу: правильний режим дня — це найкращий захист від стресів, які є однією з найпоширеніших причин скупчення рідини в тканинах. Намагайтеся висипатися і не допускати порожніх переживань. Якщо не можете впоратися з ними самі, пропийте курс антидепресантів.

Стежте за своїм здоров’ям. При наявності набряків та інших симптомів не робіть поспішних висновків. Краще пройти медобстеження і проконсультуватися з лікарем, щоб діяти цілеспрямовано.

Носіть зручний одяг, не пережимающую різні частини тіла. Віддайте перевагу взуття без каблука.

Хочете схуднути — розпочніть цей шлях з виведення зайвої рідини. Це дозволить вже у перші 2-3 дні позбутися від 2-3 кг, подарує легкість і мотивацію для подальшого зниження ваги.

Дивіться також  Установка внутрішлункового балона для схуднення: коли, кому, як і на скільки?