Як прибрати фартух на животі в домашніх умовах: самомасаж, вправи, харчування

Як позбутися від фартуха на животі: вправи

Як уже говорилося, нам важливо повернути м’язи в тонус, і для цього потрібні спеціальні вправи, спрямовані на корекцію нижній частині живота і підтягування м’язів. Якщо вам потрібно прибрати фартух з живота, вправи в цьому допоможуть наступні:

  • Потрібно лягти на спину, ноги в прямому положенні помістити на підлогу, руки розташувати уздовж тулуба. По черзі підніміть вгору одну і другу ногу, потім опустіть їх, теж по черзі. Для підвищення ефективності вправи можна не опускати ноги повністю, а тримати їх на відстані 1-2 см від підлоги.
  • Щоб справитися з тим, як прибрати фартух на животі, можна використовувати фітбол або обважнювачі для ніг. Можна робити цю вправу і без обтяження, але з ним його ефективність підвищується. Потрібно лягти на спину, руки покласти на голову, ноги покласти на підлогу прямими. Підніміть ноги, щоб тіло утворило прямий кут. У такому положенні потрібно відірвати сідниці від підлоги і підняти таз максимально вгору. Після цього поверніться у вихідне положення.
  • Ще одне гарне вправа – велосипедні скручування. Потрібно лягти на спину, підняти ноги і зігнути їх в колінах. Руки покладіть за голову, лікті розставте в сторони. Ліве коліно підтягніть до грудей і спробуйте доторкнутися до нього правим ліктем. Після змініть руку і ногу і повторіть вправу.
  • Потрібно лягти на спину, витягнути руки вгору по підлозі, ноги повинні бути прямими. Тепер одночасно піднімайте тулуб та ноги, намагаючись доторкнутися до п’ят долонями.

Також в питанні про те, як прибрати жирової фартух на животі, будуть корисні кардионагрузки – біг, плавання, їзда на велосипеді.

Також прибрати фартух на животі після кесаревого і не тільки допоможе дихальна гімнастика. Вона допомагає всього за пару тижнів значно зменшити живіт в обсягах. Зверніть увагу на наступні вправи:

  • Допомагають повороти корпусу – ефективна вправа для фартуха живота. Станьте прямо, руки покладіть перед грудьми, ноги поставте на ширину плечей. При поворотах в сторони максимально втягуйте живіт, напружуючи м’язи преса. Повертаючись у вихідне положення, видихайте, щоб звільнити живіт і грудну клітку від повітря повністю. Робіть вправу повільно, контролюючи дихання.
  • Встаньте на карачки, впираючись на лікті. Вдихайте на вісім рахунків, по максимуму втягуючи живіт. Потім так само на вісім рахунків видихайте, випинаючи живіт. При вдиху хребет повинен приймати положення дуги.
  • Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руками упріться в ноги. Повністю розслабтеся. На десять рахунків повільно вдихайте, максимально втягуючи живіт. Тепер видихайте, теж повільно, втягуючи живіт ще більше.
Дивіться також  Жироспалювачі для схуднення: як діють, рейтинг кращих, плюси і мінуси