Компульсивное переїдання: симптоми, як боротися самостійно, наслідки

Що таке компульсивное переїдання? Перелік причин захворювання. Чим раніше побачити симптоми, тим успішніше буде лікування (психотерапія, дієтологія, ліки). Кожна людина хоч раз у житті, вставав з-за столу з переповненим шлунком.

Книги

Для того, щоб дізнатися про захворювання більше інформації, можна почитати наступні книги:

Дженін Рот. Харчування голодного серця (Feeding the Hungry Heart). Автор сама колись страждала від цього розладу, тому її поради виявляться особливо цінними.

Сьюзан Альберс. 50 способів, як заспокоїти себе без їжі (50 Ways to Soothe Yourself Without Food). Тут докладно розповідається, як відрізняти фізіологічний голод від психічного і вміти справлятися з останнім.

Сьюзан Альберс. Я заслужила цей шоколад! (But I Deserve This Chocolate!). Письменниця пояснює, чому не можна використовувати їжу в якості винагороди.

Компульсивное переїдання — не просто харчове розлад, а серйозне захворювання, яке потребує лікування в різних напрямках. Потрібно і заспокоїти нервову систему, і душевну рівновагу привести в норму, і супутні хвороби усунути. Тому наступного разу, заїдаючи чергову проблему шматком тортика, задумайтеся: а чи не патологія це?

Читайте також: «Психологічні причини переїдання».

Дивіться також  Як прибрати обвислий живіт в домашніх умовах: вправи для підтяжки шкіри висячої