Кому підходять заняття кроссфитом, правила тренувань

Переслідуєте мету швидко прийти у форму, підтягти тіло і знизити до мінімуму кількість жирових відкладень? Доведеться гарненько попітніти в спортивному залі і відмовити собі в борошняних, смажених і солодких стравах. Якщо комплексно підійти до зовнішнього преображення і не шкодувати сил, то позитивні зміни будуть помітні вже після першого місяця занять. Сповнені рішучості і готові вибрати одну з найбільш дієвих спортивних програм? Віддайте перевагу кроссфиту. Докладно про цьому напрямку можна дізнатися з цієї статті від фахівців фітнес-центру «Тайгер».

Трохи історії

Кроссфіт — це ціла філософія. За допомогою спеціального комплексу вправ можна стати володарем досконалого рельєфного тіла. Поява даного спортивного напряму — заслуга Грега Глассмана. Професійний гімнаст разом з колегою «по цеху» Лореном Дженаем стали засновниками компанії «Кроссфіт». Мережа спортивних залів відкрита як для підготовлених атлетів, так і для людей, які бажають володіти підтягнутими формами.

Якщо говорити конкретно про направлення кроссфіт, то воно виникло в 2001 році в Каліфорнії. На даний момент стало затребуваним і навіть необхідним, адже його включили в програму підготовки фахівців збройних сил. Нині існують комплекси вправ не тільки для дорослих, але і для дітей.

Кроссфіт спрямований на розвиток в людині таких атлетичних якостей:

  • гнучкості;
  • сили;
  • витривалості;
  • координації;
  • швидкості.

При цьому вправи на розвиток того чи іншого якості можуть кардинально відрізнятися один від одного.

Дивіться також  Ранкова зарядка для літніх людей (жінок і чоловіків) - дивись і роби