Рибячий жир для схуднення: який краще вибрати і як приймати

Наскільки ефективний рибячий жир для схуднення: чи сприяє ця біодобавка зниженню ваги. 3 рейтингу брендів. Який краще вибрати і як правильно пити? Сучасний ринок біодобавок пропонує для схуднення такий широкий асортимент, що важко вибрати з першого разу щось вартісне і ефективне.

Як вибрати?

Вивчивши рейтинг, роздумуєте який риб’ячий жир краще вибрати для схуднення? Поради від фахівців дозволять вам не помилитися у даному питанні.

Продукт в рідкому вигляді повинен бути упакований таким чином, щоб у флаконі не було бульбашок повітря. Баночка повинна бути заповнена до самої пробки. Матеріал пляшечки — темне скло, але ні в якому разі не пластик.

Капсули риб’ячого жиру п’ються набагато приємніше їх рідкого аналога, так як при виробництві усувається специфічний смак і запах, який змушує всіх кривитися. Капсульна форма також захищає вміст від шкідливого впливу кисню.

Поява рибного присмаку у роті, неприємна відрижка або гикавка після прийому капсул зовсім не означають, що неякісний препарат, прострочений або вам не підходить. Це особливість вашого травлення.

Не можна пити риб’ячий жир, якщо він гірчить. Це означає, що він прострочений або неправильно зберігався (під впливом сонячних променів). У таких випадках починаються процеси розкладання корисних речовин на шкідливі та небезпечні складові.

Медичний продукт дуже концентрований. Його призначають для лікування авітамінозу. Харчовий — це БАД, і який саме краще вживати для схуднення — вирішувати вам: по ефективності вони абсолютно однакові.

Краще використовувати продукт з лососевих. На упаковці шукайте позначки «fish bodу oil» і «рибний жир». Чим вище зміст ЕРА (ЕПК) і DHA (ДГК) — ейкозапентаєнової та докозагексаєнової кислот — тим краще. Якісний продукт повинен бути добре очищеним. Тому шукайте на флаконі такі слова, як «отриманий методом молекулярної диференціації», «рафінований» або «молекулярна дистиляція».

Так як в аптеках можна придбати флакон рідкого риб’ячого жиру всього за $1, а можна — капсули за $50, виникає закономірне питання: як працює тандем ціна-якість? І ось тут виявляється, що економити тут не можна. Як показує практика, краще заплатити більше, але потім не страждати від розчарування і небажаних наслідків.

Дивіться також  Найбільш ефективні продукти-карнітин: список і рекомендації

5 причин не економити

  • Дешевий продукт виробляють з дрібної риби, яку часто і не потрошать. Дорогою — з лососевих.
  • Бюджетні нерідко містять домішки свинцю, ртуті та інших шкідливих речовин внаслідок інтенсивного забруднення світового океану. Преміум-клас очищений мало не на молекулярному рівні.
  • Недорогі капсули містять максимум 20% омега-кислот, необхідних для схуднення. В хорошому продукті їх більше 60%.
  • Чим менше концентрація кислот, тим більше доведеться пити в день. Дешеві капсули часто доводиться приймати по 15 штук. Це ніколи не позбавить вас від рибного присмаку в роті, з-за якого ви зненавидите даний спосіб схуднення, не доводячи курс до кінця. Високоякісні капсули приймаються по 1-2 в день.
  • Це БАД, і контроль за його якістю нижче, ніж у ліків. Проста схема сертифікації подібних препаратів в Росії зовсім не говорить на їх користь. Однак у брендової продукції з світовим ім’ям інше ставлення до цього питання. Вони не можуть собі дозволити випускати під своєю торговою маркою низькопробне сировину.