Голлівудська дієта: принципи, меню на 7 і 14 днів, вихід, результати

Основні принципи голлівудської дієти і застереження. Як досягаються такі карколомні результати: мінус 10 кг за 2 тижні. Докладні меню на 7 і 14 днів у таблицях. Коротка характеристика дієти. Тип: білкова, безвуглеводна.

Рекомендації

Для прискорення метаболізму належить випивати не менше півтора літрів звичайної води в день. Щоб уникнути авітамінозу вживається полівітамінний комплекс.

Голлівудські красуні не можуть жити без кави, який практично став американським національним напоєм. Однак його краще замінити зеленим чаєм, щоб не нашкодити шлунку.

Слід стримати заняття спортом. Вони повинні бути не такими інтенсивними, так як відсутність вуглеводів в раціоні може позбавити сил. Але і відмовлятися від них зовсім не можна, так як разом з білком вони будуть формувати гарну фігуру з підтягнутими м’язами.

Природно, голлівудські красуні доповнюють голодування приємними процедурами, які допомагають пережити стрес і одночасно сприяють схудненню. Так що, якщо є можливість, залучіть їх теж: сауна, басейн, масаж, обгортання тільки поліпшать кінцевий результат.

Але найголовніше правило голлівудської дієти свідчить: як тільки самопочуття критично погіршився, від схуднення варто відмовитися і пройти обстеження для виявлення проблеми. На жаль, багато американські актриси страждають від булімії, яка може розвинутися на тлі настільки низькокалорійної голодування.

Дивіться також  Чищення печінки за Моріцу: рекомендації, як проводиться процедура