Монастирський чай: варіанти зборів, склад трав, як приготувати і пити, розвінчання міфів

Опис 28 складів монастирського чаю для лікування різних захворювань. Дізнайтеся, чи працює це засіб і справді його рекламує Олена Малишева. Монастирський чай являє собою збір з лікарських трав. Причому для лікування кожної хвороби — особливий склад.

Правда чи обман?

Ну і, нарешті, головне питання, яке цікавить всіх розсудливих людей: монастирський чай насправді — це справжній народний рецепт з трав, який здатний полегшити стан людини при різних захворюваннях або ж черговий роздутий міф-пустушка? Перш ніж розкривати всі сумнівні моменти, послухаємо спеціаліста, якого всі знають і який в одній із своїх передач відкрито висловився з приводу цього напою.

Олена Малишева про монастирському чаї

На деяких «офіційних» (просто їх багато і важко виявити справжній) сайтах з продажу монастирського чаю стверджується, що його рекомендує сама Олена Малишева. На YouTube — величезна кількість роликів з програмою «Здоров’я» і «Жити здорово!», підписаних:

  • «Олена Малишева — Три причини пити монастирський чай для схуднення»;
  • «Малишева монастирський чай»;
  • «Дивитися — Олена Малишева Про Монастирському Чаї»;
  • «Монастирський чай Малишева рекомендує» і багато інших.

Можете навіть не витрачати час на їх перегляд, тому що всі вони — не більш ніж рекламна акція. У них, дійсно, витяги з малышевских програм, але провідна в них навіть не згадує про цей збір, а під роликом йде заклик з потрібною посиланням: «купити монастирський чай можна тут». Або ж просто відеоряд з пропагандою пити цей диво-напій і нічого — про Олену Василівну.

Єдине відео, автентичність якого не потрібно сумніватися, — це запис передачі Е. В. Малишевої від 24 січня 2016 року. Називається вона «Здоров’я. Викриття монастирського чаю». Ось у ньому провідна докладно розповідає про своє істинне ставлення до цього продукту. Якщо коротко, то все зводиться до наступного.

Олена Василівна Малишева ніколи не рекламувала монастирський чай і не розповідала про нього в своїх передачах. Вона випадково натрапила в Інтернеті на сайт, що продає цей напій від паразитів і посилається на провідну, що вона його нібито рекомендує. Її це дуже обурило, і вона зателефонувала за номером, вказаним на сайті: розмова була записана, і краще його прослухати у відеоролику.

Дивіться також  Ліпосакція: види, як роблять, реабілітація після операції, наслідки

Олена Василівна також з обуренням розповіла, що на сайті посилалися на Інститут паразитології, де проводилися клінічні випробування напою, і головного паразитолога РФ, який також рекомендував його пити. На перевірку з’ясувалося, що в даному Інституті про це фитосборе чують вперше, а посади головного паразитолога в країні взагалі не існує.

Як розповіла Малишева, вона знайшла 4 подібних сайту, де кожен раз прізвища головного паразитолога були абсолютно різними.

В кінці відео Малишева не рекомендує купувати подібні засоби в Інтернеті і займатися самолікуванням, відкрито називаючи виробників такого товару шахраями.