Вправи для боків: прибираємо жир ефективно в домашніх умовах

2. Скручування

Скручування — відмінні вправи для схуднення боків, спрямовані на область живота. При їх виконанні задіюються прямі і косі м’язи преса, м’язи кора.

Для виконання базових скручувань потрібно лягти на спину, зігнути ноги в колінах, руки покласти за голову на груди. Грає роль положення спини. Піднімаючись трохи округляйте її, щоб працював саме прес, а не поперек.

Якщо спочатку виконувати вправу вам важко, можете тримати руки попереду перед собою, що допоможе покращити рівновагу.

Для початку достатньо виконувати три підходи по п’ять разів, поступово збільшуючи навантаження.

3. Велосипед

Вправи на боки для жінок включають в себе знайомий нам ще з дитинства велосипед. Він відмінно допомагає пропрацювати косі м’язи живота, борючись тим самим з ненависними жировими відкладеннями.

Для його виконання потрібно лягти на спину, прибрати долоні за потилицю, широко розвести лікті в бік. Ноги потрібно тримати на вазі, коліна зігнути під прямим кутом і розташувати їх чітко над тазом. Плечі трохи підняти над підлогою і витягнути шию – це ваше вихідне положення. Вдихніть, на видиху поверніть корпус вліво і потягніть ліве коліно і правий лікоть один до одного. Одночасно витягайте праву ногу від себе. Потім поверніться у вихідне положення. Виконайте аналогічну скручування в іншу сторону – це буде один повтор.

Всього рекомендується зробити за два підходу в 20-25 разів.

Дивіться також  Вправи для схуднення рук і плечей в домашніх умовах