Зарядка для вагітних (1, 2, 3 триместр) в домашніх умовах

Вагітним жінкам завжди доводиться стикатися з нескінченними можна-не можна, треба-не треба й іншими радами і роздумами з боку оточуючих. Звичайно, протягом усього терміну очікування малюка є сенс довіряти, насамперед, порад професіоналів. А вони наполягають на тому, що майбутній мамі потрібно якомога раніше почати вести здоровий спосіб життя. Він включає в себе повноцінний відпочинок, відсутність шкідливих звичок, правильне харчування, а також помірну фізичну активність, що допомагає легко подолати весь термін і народити здорового малюка. Зарядка для вагітних – це відмінний спосіб поліпшити стан організму, привести його в тонус і підняти настрій. Але треба розібратися, якою повинна бути фізична активність майбутньої мами, і кому вона може бути протипоказана.

Зарядка для вагітних: користь

Зарядку роблять далеко не всі вагітні. Деякі навіть ходити бояться, щоб не зашкодить майбутньому малюкові. Тим не менш, користь фізичної активності величезна. Зарядка вагітним корисна в силу таких чинників:

  • Зарядка допомагає тримати м’язи в тонусі, знижуючи ризики появи розтяжок після пологів і зайвих кілограмів.
  • Важлива тренування дихання, яка допоможе полегшити пологи.
  • Регулярна розминка піднімає настрій вагітної, заряджає її енергією і масою.
  • Поліпшується кровообіг, через що плід краще забезпечуються поживними речовинами.
  • Зарядка допомагає запобігти ряд характерних для вагітності проблем, серед яких набряки, варикоз, печія, запори, больові відчуття в спині, попереку, ногах.
  • Фізична активність допомагає поліпшити координацію рухів.
Дивіться також  Як накачати ікри ніг в домашніх умовах: швидкі способи