Магнезія для схуднення: способи застосування, протипоказання

Наскільки ефективна магнезія для схуднення? Дізнайтеся, як вона діє на організм. Форми випуску, способи застосування: вживання всередину, ванни, обгортання. Жінки, як правило, — примхливі істоти: їм треба все і відразу.

Способи застосування

  • Прийом всередину

Таблетки і суспензія, приготована з порошку, вживаються всередину, згідно дозування, які повинен призначити лікар. Проносний ефект не змусить себе довго чекати.

  • Ванни

Сіль додають у ванну. Через пори вона, немов магніт, витягує шкідливі речовини. Тобто ця процедура буде суто очищає і розслаблюючій. Вона знизить тиск, позбавить від головного болю і усуне набряклість. Приймати її бажано в сидячому положенні, щоб вода доходила до грудної клітки.

  • Обгортання

Не настільки популярний спосіб використання магнезії для схуднення, але все-таки рекомендований — антицелюлітне обгортання. Будь-яку форму випуску цього препарату можна в невеликих дозах всипати в розігріваючі, очищаючі і жиросжигающие суміші для даної косметичної процедури. Дія буде таким же, як у солі, доданої у ванну: очищення пір і поліпшення клітинного метаболізму.

Дивіться також  Як схуднути дитині: харчування і фізична активність з урахуванням вікових особливостей