За скільки можна накачати прес час, який знадобиться для результату

Качати прес люди починають з різними цілями. Хтось просто хоче позбутися від усього зайвого і привести тіло в тонус, а хтось мріє стати володарем красивих кубиків, які будуть привертати захоплені (читайте – заздрісні) погляди на пляжі. І, звичайно, для більшості людей цікаве питання — за скільки можна накачати прес. Однозначної відповіді на нього немає, тому спробуємо розібратися більш детально.

Що потрібно, щоб накачати прес?

Ніякого секретного способу в питанні про появу преса немає. Потрібні зусилля, причому по багатьом фронтах, особливо якщо ви мрієте саме про красивих кубиках. Щоб розібратися, за який час можна накачати прес, потрібно дізнатися складові, які для цього потрібні:

  • Дієта. Навіть якщо м’язи преса у вас дуже красиві і натреновані, але на животі є жировий прошарок, видно їх просто не буде. Тому користі від вправ може і не бути, якщо ви не скорректируете харчування. Для усунення зайвого жиру потрібно дотримуватися дієти.
  • Аеробні навантаження. Щоб накачати прес, ви повинні скорегувати не тільки раціон, але і спосіб життя. Доведеться подружитися з регулярними фізичними навантаженнями. Бігайте, стрибайте на скакалці, плавайте – загалом, будь-аеробні навантаження підвищать ефективність вправ безпосередньо на прес в рази.
  • Безпосередні тренування на прес. Як і будь-які м’язи, м’язи преса потрібно регулярно тренувати. Причому саме робота над ним є однією з найбільш важких. Тому не обійтися без мотивації. Помилково думати тільки про те, за який термін можна накачати прес і чекати результату. Ви повинні полюбити сам процес – це допоможе не закинути тренування на півдорозі.
Дивіться також  Як зменшити талію в домашніх умовах: секрети зірок