Гіпноз для схуднення: види, ефективність, огляд авторських розробок

Наскільки ефективний для схуднення гіпноз: суть методу і види технік. Схема проведення самогіпнозу. Огляд кращих авторських розробок для зниження ваги. Чому кількість повних і які страждають від ожиріння людей рік від року зростає на тлі величезного асортименту товарів, пропонованих для схуднення? Таблетки і чаї, диво-пояси і корсети, цілий спектр салонних послуг — вибрати є з чого, але проблема не перестає бути актуальною. Пояснюється це просто: єдиними 100% ефективними способами зниження ваги є дієти і спорт.

Еріксонівський

Один з найбільш відомих психотерапевтів XX століття Мілтон Еріксон запропонував кілька прийомів, щоб вводити пацієнта в стан трансу непомітно для нього самого. Жодного класичного сну тут немає. Худне продовжує вести бесіду з фахівцем, який під час розмови за допомогою эриксоновских технік (наприклад, інтонаційного виділення установок у вигляді ключових фраз або вживання метафор) змушує його підсвідомість сприймати тільки потрібну інформацію.

Для схуднення в рамках еріксонівської методики часто використовується самогіпноз на основі аудіозаписів. Це аутотренінг, дозволяє ставити перед собою певні цілі і послідовно домагатися їх. Він проводиться в домашній обстановці, але поступається за своєю ефективністю професійного.

Самогіпноз

Щоб добитися максимального і стійкого результату, краще звернутися до професіонала. Але для легкої корекції ваги, якщо раніше ви працювали з аутотренінгами, можна спробувати провести курс сеансів самостійно. Увійти в транс вийде не з першого разу, але поступово підсвідомість буде розслаблятися для засвоєння потрібної інформації.

Як проводити самостійний сеанс:

 • Одяг повинен бути вільним, щоб ніщо не стесняло кровотік.
 • Забезпечити максимальну тишу або запустити спеціальну релакс-музику (в залежності від того, яку методику гіпнозу використовуєте).
 • Зручно розташуватися у відкидному кріслі.
 • Під голову покласти ортопедичну подушку.
 • Розслабитися, звільнившись від всіх думок, але не затягувати цей момент. На це можна виділити більше 1 хвилини.
 • Закрити очі.
 • Якщо все зроблено правильно, на даному етапі в тілі повинно з’явитися відчуття дрімоти, але при цьому ви повинні розуміти все, що відбувається. В такому стані треба вимовити заздалегідь завчені афірмації. Це ті самі установки, які повинні впливати на підсвідомість і відкластися в ньому. Протягом 1 сеансу їх потрібно повторити від 3 до 10 разів, щоб вони запам’яталися.

  Дивіться також  Як схуднути за 3 дні: дієти, спорт, чистка організму і інші методи

  Мінус самогіпнозу не тільки в тому, що він може виявитися неефективним. Його головна небезпека в безграмотно сформульованих аффирмациях. Вони не повинні нести в собі негатив і критику, що руйнують психіку і не призводять до схудненню. Ось кілька прикладів правильних і неправильних установок:

  «Я не буду їсти шкідливі продукти» / «Я буду їсти лише корисні продукти»

  «Я товста» / «Я скоро схудну»

  «Я ненавиджу себе» / «Я люблю себе»

  У Мережі можна знайти багато грамотно складених афірмації для ефективного схуднення, які можна використовувати в рамках нлп. Тільки вибирайте їх ретельно.

  Фрази повинні проговорюватися чітко і повільно. Загальний час одного сеансу — близько півгодини. Після чого потрібно правильно вийти із стану трансу:

 • Усвідомити, що сеанс закінчено.
 • Відкрити очі.
 • Посидіти в розслабленому стані ще близько 30 сек.
 • Підвестися з крісла.
 • Потягнутися.
 • Встати.
 • Якщо все зроблено правильно, ніякого відчуття сонливості бути не повинно.

  Самогіпноз як спосіб схуднення можна використовувати щоденно до досягнення потрібного результату. Проте методика ефективна навіть у тому випадку, якщо звертатися до неї через день.

  Переваги домашніх сеансів очевидні: економія коштів, заняття можна влаштовувати в будь-який час, розслаблення під звуки власного голосу і на самоті відбувається набагато швидше. Але при відсутності впевненості в успіху заходу схуднення так і залишиться мрією.