Гіпноз для схуднення: види, ефективність, огляд авторських розробок

Наскільки ефективний для схуднення гіпноз: суть методу і види технік. Схема проведення самогіпнозу. Огляд кращих авторських розробок для зниження ваги. Чому кількість повних і які страждають від ожиріння людей рік від року зростає на тлі величезного асортименту товарів, пропонованих для схуднення? Таблетки і чаї, диво-пояси і корсети, цілий спектр салонних послуг — вибрати є з чого, але проблема не перестає бути актуальною. Пояснюється це просто: єдиними 100% ефективними способами зниження ваги є дієти і спорт.

Методика Андрія Ракицького

Андрій Ракицький — відомий гіпнолог, розробив авторську методику схуднення. Він програмує підсвідомість на:

  • зменшення апетиту;
  • насичення маленькими порціями;
  • поліпшення травлення;
  • прискорення метаболізму.

Його сеанси припускають роботу з підсвідомістю на трьох етапах.

Етап 1 — активація

У стані трансу людині дається первинна установка на схуднення. Для цього потрібно щодня переглядати певний відеоролик. Ракицький стверджує, що його гіпноз працює на фізіологічному рівні, і вже на першому етапі в організмі запускаються процеси жіросжіганія і придушення апетиту.

Етап 2 — стабілізація

До цього етапу можна переходити тільки після зниження ваги на 2-3 кг, щоб закріпити отримані результати і рухатися далі. Сам Ракицький називає це обнуленням, так як схуднення починається з нового старту і свіжого відеоролика.

Етап 3 — фініш

Фінішний етап вважається найсильнішим у всій програмі, коли відбувається схуднення до мінус 10 кг, але ця частина видеометодики Ракицького є платною. Як саме вона діє — таємниця за сімома печатками.

Відразу варто обмовитися, що багато медики називають Ракицького шарлатаном, тому що область впливу гіпнозу — лише підсвідомість, і він ніяк не може працювати з фізіологією. Враховуючи вартість його розробок і масу негативних відгуків можливо буде краще пустити ці кошти на «живі» сеанси у професіонала.

Дивіться також  Фільми про анорексію для підлітків та їхніх батьків: рейтинг і короткий огляд кращих