Як прибрати фартух на животі в домашніх умовах: самомасаж, вправи, харчування

Переглядаємо харчування

Дотримання дієти – необхідна умова того, як прибрати фартух жирової на животі. Спочатку запам’ятаєте, що харчуватися потрібно часто і невеликими порціями.

Уникайте голодувань, інакше організм, готуючись до подібних стресів надалі, буде відкладати той самий ненависний жир про запас. Тому їжте регулярно і потроху – це найкращий спосіб корекції фігури.

Важливо виключити з раціону жирне і смажене, фаст-фуд, ковбаси, напівфабрикати, випічка, солодкі газовані напої, солодощі, а також алкоголь. Корисні продукти для тих, хто хоче позбутися від усього зайвого – це нежирне м’ясо і риба, фрукти і овочі, каші. У невеликих кількостях корисні жири рослинного походження. Їх джерела – це рослинні олії, горіхи, насіння. Фрукти і овочі насичують організм клітковиною, яка сприяє кращій роботі кишечника.

Дуже важливо пити достатню кількість води, саме чистої питної води, а не напоїв на зразок кави, чаю і так далі. Вода сприяє прискоренню метаболізму і очищенню організму, бере участь у всіх процесах в організмі.

Дивіться також  Компульсивное переїдання: симптоми, як боротися самостійно, наслідки